Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Dělník Do Skladu 2 Směny

Lokalita Olomouc
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Nabízíme práci do skladu se železem v Olomouci.

Práce na 2 směny (ranní a odpolední)

Náplň práce:

  • práce ve skladu s hutním materiálem
  • nakládka a vykládka
  • práce s vozovým jeřábem
  • občasná práce s flexou – přeříznout nějaký kovový profil/tyčku apod.

Smlouva na HPP, nástup možný ihned.

POŽADAVKY:

  • dobrá fyzická kondice
  • spolehlivost
  • nemusíte mít osvědčení, na vše zaučíme

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • závodní stravování
  • penzijko
  • zázemí s menším kolektivem

Mzda postupně roste.

  • Brno
  • Libuše Švecová
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 18. ledna
  • Mladá Boleslav
  • Lucie Beyerová
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. února
  • Praha
  • Team Assistant
Zveřejněno: 10. července
  • Plzeň
  • Konopíková Lenka
  • 60 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Velká Bíteš
  • Hanousková Renata
  • 55 000 Kč
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • Hečsková Markéta
  • 31 000 Kč
  • Plzeň
  • Zuzana Koval
  • 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Plzeň
  • 30 000 Kč
  • Humpolec
  • Malinská Alice
  • 60 000 Kč

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa železnic, státní organizace, Košík.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., Skanska a.s., VAN WOLF service s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., ARRIVA autobusy a.s., VAPEE Morava s.r.o., Work Opportunities, s.r.o., OL-STEEL CZE s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., AUTO Hlaváček a.s., KOVOLASER s.r.o., RONGITAL s.r.o., AGRA Chválkovice, spol. s r.o., ILGO Trade s.r.o., Springs Energy s.r.o. v likvidaci, UNEX a.s., Denis Hampl, EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o., RoJa Itf s.r.o. "v likvidaci"

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Finanční analytik / analytička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Operátor / operátorka výroby, Policista / Policistka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Celá ČR, Hlušovice, Velká Bystřice, Velký Týnec, Olšany u Prostějova, Lutín, Štěpánov

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

benefit benefity dělník IT Lom mzda náplň práce Olomouc postup práce sklad směny smlouva stravování zdravotní dny dovolené kolektiv kov materiál nabízíme práci náplň PR profi volna závod