Volné místo ve firmě Schaeffler Production CZ s.r.o.

Programátor robotů

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Svitavy
Firma Schaeffler Production CZ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Společnost Schaeffler CZ s.r.o. je obchodním zastoupením společnosti Schaeffler Technologies AG & Co. KG, celosvětově uznávaného výrobce ložisek INA a FAG a automobilových dílů značky LuK. V našich závodech v Lanškrouně a Svitavách jsou naším stěžejním výrobním programem rotační valivá a kluzná ložiska, lineární vedení a speciální díly pro automobily.

O nás

Schaeffler je dynamická globální technologická společnost s podnikatelským duchem a dlouhou historií soukromého vlastnictví, což stojí za jejím úspěchem. Zní vám to zajímavě? Jako partner všech významných výrobců automobilů, jakož i klíčových hráčů v leteckém a průmyslovém sektoru Vám nabízíme mnoho příležitostí k rozvoji.

Co vás čeká:

  • implementace nových technologii do výrobního procesu
  • stanovení optimálních technologických parametrů pro vstřikovací proces
  • správa automatizací (Kuka, KraussMaffei, Sepro)
  • optimalizace a standardizace výrobního procesu
  • provádění technologických zkoušek a prezentace výsledků
  • spolupráce se segmenty a centrálním oddělením v Německu (troubleshooting, Lessons learned, hospodárnost výroby)
  • práce na Top aktivitách oddělení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • min. středoškolské vzdělání technického směru
  • aktivní znalost AJ podmínkou
  • zkušenost se vstřikovacím procesem
  • zkušenost s automatizacemi (Kuka, KraussMaffei, Sepro)
  • technické dovednosti
  • pokročilou znalost Microsoft Office (Excel, Powerpoint)
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost a proaktivitu
  • komunikativnost a flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v moderním strojařském podniku
  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • pracovní podmínky na vysoké úrovni
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavý sociální program
  • jistotu stabilního výdělku
  • doplňkové důchodové pojištění

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát