Slévárenský/á dělník/dělnice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 27.500 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Sháníte spolu s prací zároveň i ubytování? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Ozvěte se nám!

Hledáme posilu na pozici

SLÉVÁRENSKÝ/Á DĚLNÍK/DĚLNICE

Náplň práce

  • Obsluha licího stroje
  • Kontrola kvality výrobku
  • Základní údržba a čištění stroje

Požadavky

  • Manuální zručnost
  • 100% docházka
  • Spolehlivost

Benefity

  • Měsíční výdělek až 27 500 Kč
  • V případě splnění měsíčního fondu ubytování ZDARMA
  • V případě vlastního bydlení příspěvek na bydlení ve výši až 2500 Kč
  • Stravenky v hodnotě 70 Kč (tři stravenky za dvě směny)
  • Možnost týdenních záloh
  • Bezplatnou linku zobrazit tel. číslo , na kterou se můžete obrátit v případě potřeby

Pokud Vás tato pozice zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního formuláře, telefonicky na čísle zobrazit tel. číslo nebo osobně v naší kanceláři na adrese Sokolovské nám. 259/19, Liberec.

  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Kopřivnice
  • AGAET TRADE, s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 8. května
  • Krnov
  • Spojené slévárny, spol. s r.o.
  • 13 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • EP Partners s.r.o.
  • od 17 800 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Strakonice
  • Abbas Jobs s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Postřelmov
  • Slovácké strojírny, akciová společnost
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
  • fit4all CENTRUM s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. září
  • Liberec
  • ProJobEU s.r.o.
  • 25 000 – 27 500 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • V+J OBUV, s.r.o.
  • od 16 688 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Klatovy
  • Retailys.com s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Konice
  • Správa silnic Olomouckého kraje,…
  • 15 770 – 22 990 Kč
  • Prostějov
  • Liberec
  • Liberecké strojírny s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

benefit benefity dělník den docházka fond formulář hledám IT kancelář kvality Liberec možnost náplň práce okolo plat plnění pozice požadavky práce příspěvek směny Sokolov stravenky telefon týden ubytování výdělek zdarma Zruč dar kontakt kontrola měsíční náplň obsluha odpovědní PR případ stroj údržba