Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik s AJ - výjezdy do zahraničí

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Chcete procestovat svět a být u zrodu nových projektů? Zkušenosti ze stejné nebo podobné pozice jsou výhodou, nedělá nám však problém ani zaučit od samotných základů - u nás jsou dveře otevřené všem, kteří mají zájem pracovat a je na ně spolehnutí.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za nové instalace
  • koordinace menšího týmu kolegů, které dostanete přidělené na daném pracovišti v cizině
  • servis rozvoden od smontování po kompletní zapojení
  • komunikace nejen s českou pobočkou, ale také pobočkou v zahraničí (požadavky, projektový management apod.)

Profil kandidáta:

  • vyhláška 50/78 Sb min. §6
  • angličtina na komunikativní úrovni - školení i pobyty v zahraničí
  • ochota výjezdů do zahraničí, jedná se o projekty vždy na cca 2-3 měsíce
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • čtvrtletní odměny
  • k dietám navíc kapesné na každý výjezd
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená 25 dnů
  • možnost kariérního růstu a práce na zajímavých projektech

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete mi svůj životopis a kontakt na sebe přes odpovědní formulář (stačí kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT), případně rovnou zašlete na e-mail e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. zobrazit tel. číslo .

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Plasy
  • DIEN HUYEN s.r.o.
  • od 17 500 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Blansko
  • TATSUNO EUROPE a.s.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Staré Město, Svitavy
  • Jessgrove Central Europe s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Kardašova Řečice
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • 32 800 – 42 870 Kč
  • Chlum u Třeboně
  • Petr Dubský
  • 35 000 – 40 000 Kč

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ angličtina den dovolená e-mail formulář HR inzerát inzeráty IT kandidát kapesné komunikace management měsíc místa Most možnost nové odměny odpovědnost penzijní připojištění pojištění postup pozice požadavky práce pracovní pracovní místa připojištění příspěvek růst samostatnost SOU společnost společnosti školení technik uchazeč v zahraničí výjezd výjezdy vyšší zahraničí zkušenosti životopis dané instalace kariérní kontakt koordinace možnost kariérního růstu navíc odpovědní penzijní PR problém proces profi projekt projektový případ přístup servis tým volná pracovní místa zájem zkušenost