Operátor/ka ve výrobě - 24 000 - 32 000 Kč/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Prostějov
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 24.000 – 32.000 Kč
Kontakt Andrea Kinzelová, zobrazit tel. číslo

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou pružin pro automobilový a železniční průmysl hledáme vhodného kandidáte na pozici Operátor/ka ve výrobě.

Náplň práce

  • Výroba pružin pro automobilový a železniční průmysl
  • Obsluha robotů a strojů
  • Starost o své pracoviště

Nabízíme

  • Nástupní mzda 24 000 Kč/měsíc, po zapracování až 32 000 Kč/měsíc
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost zajištění ubytování (hradí jej pracovník srážkou ze mzdy)
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivační finanční ohodnocení

Požadujeme

  • Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota práce v nepřetržitém a třísměnném provoze

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Máte zájem o tuto nabídku?