Projektant - Auto Cad 2D (40 - 45.000 Kč)

České Budějovice
40.000 – 45.000 Kč
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2) ,
Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1) ,
Německý jazyk (Mírně pokročilý B1)
Vhodné také pro

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Úspěšná mezinárodní společnost

Náplň práce:

* Po zaškolení bude vaší náplní práce navrhování dokumentace k chladírenského zařízení do různých oblastí
* Aktivní spolupráce se zahraničními dodavateli
* Spolupráce na nových projektech
* Denní práce v programu AutoCAD 2D

Co od Vás očekáváme:

* Dokončené min. SŠ vzdělání technického zaměření
* Schopnost práce v programu AutoCAD
* Velkou výhodou je zkušenost v oblasti HVAC
* Schopnost domluvit se anglicky nebo německy

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stabilní práci v úspěšné společnosti
* Bonusy, prémie
* 5 týdnů dovolené
* Dotované stravování
* Flexibilní pracovní dobu
* Lokalita: České Budějovice

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření a pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Masáže na pracovišti

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DELNET CZ s. r. o. | DELNET CZ s. r. o. | České Budějovice 6, České Budějovice České Budějovice 6, České…
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června
Montáže Mocek s.r.o. | Montáže Mocek s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 30 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 24. června
HBT WELD s.r.o. | HBT WELD s.r.o. | České Budějovice 4, České Budějovice České Budějovice 4, České…
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 24. června
RIMATEC s.r.o. | RIMATEC s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 23. června
WIEDEN s.r.o. | WIEDEN s.r.o. | Horní Počernice, Praha Horní Počernice, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
Brand Promotion CZ, s.r.o. | Brand Promotion CZ, s.r.o. | Brno Brno
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 17. června
ČMŽO - elektronika s.r.o. | ČMŽO - elektronika s.r.o. | Přerov I-Město, Přerov Přerov I-Město, Přerov
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
S.B.S. SECURITY s.r.o. | S.B.S. SECURITY s.r.o. | Polná Polná
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 17. června
COLORprofi, spol. s r.o. | COLORprofi, spol. s r.o. | Boskovice Boskovice
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 17. června
Jobs Contact Personal, s.r.o. | Jobs Contact Personal, s.r.o. | Dolní Benešov Dolní Benešov
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
WOODY MILL s.r.o. | WOODY MILL s.r.o. | Adolfovice, Bělá pod Pradědem Adolfovice, Bělá pod Pradědem
  • 37 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 17. června
S.B.S. SECURITY s.r.o. | S.B.S. SECURITY s.r.o. | Jihlava Jihlava
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro seniory
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 17. června
HOSPODSKA Špork s.r.o. | HOSPODSKA Špork s.r.o. | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 17. června
CAMP VELKOPAŘEZITÝ, s.r.o. | CAMP VELKOPAŘEZITÝ, s.r.o. | Řásná Řásná
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 17. června
Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace | Domov pro seniory Frýdek… | Místek, Frýdek-Místek Místek, Frýdek-Místek
  • 27 430 – 40 110 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 3. června
CHB LOGISTICS s.r.o. | CHB LOGISTICS s.r.o. | Kadaň Kadaň
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
KB - BLOK systém, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, OBB stavební materiály, spol. s r.o., DUKRA D.B. s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Skanska a.s., Orienta Czech s.r.o., MOSLED, s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., DELNET CZ s. r. o., BELIS a.s., MANE STAVEBNÍ s.r.o., Montáže Mocek s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., OHLA ŽS, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., Trenkwalder a.s., EG.D Montáže, s.r.o., HBT WELD s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RIMATEC s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Geodet / Geodetka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Lisař / Lisařka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Zámečník / Zámečnice, Technický manažer / manažerka v energetice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička, Procesní inženýr / inženýrka, Specialista / Specialistka digitalizace a IT ve stavebnictví

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Jivno, Homole, České Budějovice 6, České Budějovice, České Budějovice 4, České Budějovice, Celá ČR

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

auto zkušenost