Dělnická práce na lakovací lince v Humpolci

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Humpolec
Firma O.K. solution, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 21.000 – 23.000 Kč

O.K. solution, s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce
Ruční vkládání dílců do linky
Odpovědnost za kvalitu
nebo
Ruční broušení
Stříkání hran nábytku

Požadujeme:

  • Vzdělání: minimálně vyučení
  • Pečlivost a zodpovědný přístup
  • Spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Plat až 23.000,– Kč/měsíčně
  • Dotované stravenky135,–
  • Možnost výběru směnného provozu
  • Příplatky za směnný provoz, víkendy, přesčasy
  • Dovolená až 25 dní
  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání

Seřizovač CNC Strojů

Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 18. dubna
  • Dolní Cerekev
  • Vojtěch Javůrek
  • 20 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
Zveřejněno: 19. dubna
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Český Brod
  • Karma Český Brod a.s.
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Uherské Hradiště
  • ALTECH, spol. s r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. srpna
  • Troubsko
  • DOBOS, spol. s r.o.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Nedvězí u Říčan, Praha
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 10 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Kralupy nad Vltavou
  • Special Service International, spol. s…
  • Olomouc
  • Dalphen Development s.r.o.
  • 24 000 – 24 001 Kč
  • Ostrava
  • 24 000 Kč
  • Neratovice
  • Way to work s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Holešov
  • Merlin People s.r.o.
  • od 85 Kč / hod

ManpowerGroup s.r.o., DAKO-CZ, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Vojtěch Javůrek, ReindeerOIL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, O.K. solution, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SKYCLEAN s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Polysan, SIMIX GROUP s.r.o., Ing. Jiří Papst, INTERMONT s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., TopolWater, s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., Amikov job, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., BAKKER, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Novoveská servisní, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Třemošnice, Humpolec, Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Hybrálec, Dolní Cerekev, Polná, Zruč nad Sázavou, Chotěboř, Oudoleň, Krucemburk, Polnička, Čáslav, Žďár nad Sázavou, Vrdy, Vysočina, Divišov, Kutná Hora, Úžice, okres Kutná Hora, Hlinsko, okres Chrudim, Postupice

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

dovolená HR IT možnost náplň práce odpovědnost pečlivost plat práce přesčas přesčasy příplatky stabilní stravenky víkend vzdělání zaměstnání Zruč díl kov linky náplň odpovědný PR přístup ruční výběr vyučení