Hledáme lidem práci Manpower

Manažer elektro údržby na Jesenicko (až 60 tis.)

Lokalita Jeseník
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace
Hrubá mzda 50.000 – 60.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti s preventivní údržbou a opravami výrobních strojů? Dokážete řídit tým lidí a komunikovat? Jste náš člověk. Vezměte si pod křídla naše stroje ve výrobě a my vás nejen dobře zaplatíme, ale navrch přidáme řadu benefitů. Pošlete nám životopis.

Popis pozice:

  • Budete řídit provoz a montáž elektrických zařízení ve výrobě
  • Povedete tým elektrikářů
  • Pokusíte se eliminovat odstávky a výpadky

Profil kandidáta:

  • Alespoň 2 roky praxe na elektro údržbě
  • Vyhláška 50/1978 Sb., § 8
  • Orientace v elektro výkresech

Nabízíme:

  • Mzdu až 60 tis. (dle zkušeností)
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Multisport karta
  • HPP na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • Třemošná
  • ČEPRO, a.s.
  • 25 400 – 27 400 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Zlín
  • ANC COMPONENTS s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Zličín, Praha
  • BEST BOWLING s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu

Jeseník, Zlaté Hory

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

benefit elektrikář elektro EU event HR inzerát inzeráty IT kandidát manažer místa mobil na dobu neurčitou občerstvení plat pojištění postup pozice pracovní pracovní místa praxe příspěvek řízení SOU společnost společnosti sport stravenky telefon uchazeč vyšší zkušenosti životopis dovolené elektrický karta kov mobilní na dobu na pracovišti oprava penzijní penzijní pojištění PR profi případ přístup rok stroj tým volná pracovní místa výrobní zkušenost