Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí vnitrost.přepravy, flexi prac. doba, dopravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 45.000 – 55.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Máte zkušenosti s vedením týmu, orientujete se alespoň částečně v silniční dopravě, ovládáte práci v excelu a chtěl/a byste pracovat ve stabilní firmě v oblasti kamionové dopravy, kde získáte příspěvky na dopravu, pružnou prac. dobu a mnoho dalšího? Pak nás určitě kontaktujte a staňte se součástí fajn kolektivu jako Manažer vnitrostátní dopravy! Nabízíme motivující mzdové ohodnocení s bonusy, příspěvky na dopravu a spoustu dalších benefitů.

  • vedení a hodnocení malého týmu dispečerů
  • organizace vnitrostátní dopravy – auta, řidiči
  • dohled nad dodržováním legislativních záležitostí
  • komunikace se zákazníky a ostatními odděleními firmy
  • zaškolování a mzdové hodnocení řidičů
  • reporting – nájezdy vozidel, spotřeba, fakturace

Nabízíme:

  • prac. dobu po-pá, flexibilně začátek/konec
  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • příspěvek na dopravu
  • služební telefon, laptop
  • možnost HO
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na životní připojištění
  • kurzy anglického jazyka

Požadujeme:

  • zkušenosti s vedením týmu, ideálně z obdobné pozice
  • dobrou znalost práce na PC (zejména v Excelu)
  • komunikační schopnosti, organizační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • schopnost domluvit se anglicky
  • právní bezúhonnost
  • flexibilitu (na telefonu i mimo prac. dobu)
  • řidičský průkaz skupiny B, C je výhodou

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KOVOLASER s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • od 30 500 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Olomouc
  • Martin Přikryl
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Olomouc
  • VAPEE Morava s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Olomouc
  • WAXOSTAR trade s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Velký Týnec
  • EURO Sol s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Lutín
  • HUDY trans s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Lutín
  • Prostějov
  • Sinien Koira, s.r.o.
  • 25 500 – 30 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 6. března

Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Alfa Pets s.r.o., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, KOVOLASER s.r.o., Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor, OL-STEEL CZE s.r.o., Martin Přikryl, PODLAS s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., VAPEE Morava s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., RONGITAL s.r.o., EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Lutín, Přáslavice, Velký Týnec, Velká Bystřice, Olšany u Prostějova

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ anglicky auta benefit bonus bonusy den dispečer doba dodržování hodnocení IT komunikace kurz kurzy Luže manažer možnost náplň práce nové ohodnocení paušál pojištění pozice práce připojištění příspěvek reporting služební SOU stabilní stravenkový paušál telefon vedení vedoucí zkušenosti znalost anglické dobro finanční firmy jazyk kolektiv komunikační kontakt kov legislativní mzdové náplň oblast oblasti oddělení opravy organizace organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní PC PR právní příspěvky report řidič schopnost schopnosti součást tým zákazník zkušenost životní