Výpomoc do oddělení zásobování_příležitost pro zkušené, ale i absolventy!

Lokalita Kolín
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni do oddělení zásobování.

Postačí Vám znalost angličtiny úroveň B1 a ovládat práci v Excelu, vše ostatní Vás naučíme.

Hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce průmyslová zóna Ovčáry.

Popis pozice:

Zajišťování a nakupování materiálu pro výrobu na základě plánu pro zabezpečení plynulého chodu jednotlivých výrobních linek.

Denní komunikace s dodavateli, specifikování potřeb a požadavků na základě plánu výroby a následné vystavování objednávek.

Udržování optimální úrovně skladových zásob.

Komunikace s ostatními útvary ve společnosti (výroba, zákaznický servis, účtárna, atd.)

Profil kandidáta:

• SŠ/VŠ vzdělání (technického/ekonomického/logistického směru)

• Znalost anglického jazyka ÚROVEŇ B1

• Znalost práce na PC (Excel)

• Zkušenosti z výrobní firmy výhodou

• Orientace na zákazníka

• Schopnost samostatného logického myšlení a rozhodování

• Schopnost týmové spolupráce

• Komunikační dovednosti, umět prosadit svoje požadavky

• Odolnost vůči stresovým situacím

Nabízíme:

Nabízíme:

• Možnost osobního a profesního rozvoje

• Zajímavé zaměstnání v nadnárodní společnosti

• Motivující mzdové podmínky

• Pohyblivá pracovní doba

• Závodní stravování