Řidič nákladního auta sk. C+E divize Ostrava

Ostrava
Plný úvazek
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

O nás

Skupina RAVEN, v Slovenské republice, České republice, Maďarsku a Polsku, s 800 zaměstnanci a obratem 300 mil €, patří k nejvýznamnějším prodejcům hutního materiálu v krajinách Visegrádské čtyřky.

Náplň práce:

  • manipulace s hutním materiálem
  • rozvoz hutního materiálu
  • všechny činnosti souvisejíci s bezpečnou obsluhou vozidla a konkrétnym plněním dodávky materiálu zákazníkovi 

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:

  • středoškolské bez maturity
  • středoškolské s maturitou
  • Vzdělání v oboru technické, stavební
  • Řidičský průkaz - C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • profesní průkaz
  • digitální karta výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • časová flexibilnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost pracovat ve stabilní a moderní společnosti
  • zajímavé platové podmínky
  • program zaměstnaneckých výhod
  • benefity

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 35 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
B of B cars s.r.o. | B of B cars s.r.o. | Kunčičky, Ostrava Kunčičky, Ostrava
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Ostrapack, s.r.o. | Ostrapack, s.r.o. | Vítkovice, Ostrava Vítkovice, Ostrava
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 26. srpna
Orienta Czech s.r.o. | Orienta Czech s.r.o. | Hrabová, Ostrava Hrabová, Ostrava
  • 36 500 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
Orienta Czech s.r.o. | Orienta Czech s.r.o. | Hrabová, Ostrava Hrabová, Ostrava
  • 36 000 – 36 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
MARIMODA s.r.o. | MARIMODA s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 24 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
TopCNC s.r.o. | TopCNC s.r.o. | Petřvald, Karviná Petřvald, Karviná
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
Vězeňská služba České republiky | Vězeňská služba České… | Malé Svatoňovice Malé Svatoňovice
  • 74 680 – 88 230 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. července
Diecézní charita Brno | Diecézní charita Brno | Brno Brno
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. července
Základní škola Praha 5 - Řeporyje | Základní škola Praha 5 -… | Řeporyje, Praha Řeporyje, Praha
  • 32 820 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. července
ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační složka v České republice | ORLEN Ochrona Sp. z o. o.,… | Neratovice Neratovice
  • 22 100 – 23 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. července
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Olomouc Olomouc
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Plzeň Plzeň
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 18. července
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o. | Metaldyne Oslavany, spol. s r… | Oslavany Oslavany
  • 35 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. července
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o. | Metaldyne Oslavany, spol. s r… | Zbýšov, Brno-venkov Zbýšov, Brno-venkov
  • 37 200 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. července
SUNFLOWER-TRIMMER s.r.o. | SUNFLOWER-TRIMMER s.r.o. | Pardubice Pardubice
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. července
Nextis, s.r.o. | Nextis, s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. července
MK správní společnost s.r.o. | MK správní společnost s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Lead - Project Advices s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Orienta Czech s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Comac jobs s.r.o., XXXLutz, ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Partners Financial Services, a.s., Albert Česká republika, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., B of B cars s.r.o., Ostrapack, s.r.o., Broker Investment, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Manuvia, a. s., organizační složka, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ROCKWOOL, a.s., TopCNC s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Alza.cz a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., TextilEco a.s., Manuvia Job s.r.o., Pragolematik s.r.o., JLV, a.s., Globus ČR, v.o.s., Trenkwalder a.s., MARIMODA s.r.o., 21 Consult Group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Hutník / Hutnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Hrabová, Ostrava, Bohumín, Orlová, Kunčičky, Ostrava, Vítkovice, Ostrava, Hlučín, Celá ČR, Skřečoň, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Moravská Ostrava, Ostrava, Rychvald

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT