Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - Louny

Lokalita Louny
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Už tě nebaví práce v automotive? Pojď vyrábět víčka k přednímu světovému dodavateli uzavíracích systémů vyrobených z kovu nebo plastu pro balené potraviny a nápoje a skleněné a plastové nádoby.

Popis pozice:

- balení vyrobených víček do krabic
- obsluhu strojů pro dekoraci či montáž víček
- snižování odpadu a prostojů na výrobních linkách
- provádění pravidelné preventivní údržby a čištění
- vedení výrobní dokumentace

Profil kandidáta:

- práce ve směnném provozu - 12h směny - krátký/dlouhý týden

- manuální zručnost
- flexibilitu
- odolnost vůči stresu
- pozitivní přístup

Nabízíme:

- základní mzda ve zkušební době - 18.652,- + 1.000,- osobní ohodnocení

Příplatky za hluk, víkendy, noční směny

Po zkušební době: - navýšení na 19.652,- + 2.800,- osobní ohodnocení

- 123,- stravenku za každou směnu

- 5 týdnů dovolené

Elektrikář

Nutně vás hledají
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
včerejší
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Ústecký kraj
  • PMU CZ, a.s.
  • 15 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Louny
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 29. prosince
  • Špindlerův Mlýn
  • HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Lovosice
  • RAF STAVBY s.r.o.
  • od 20 313 Kč
Zveřejněno: 3. července

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Human-Res s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Provozní manažer / manažerka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Technik / technička automatizace

Lovosice, Louny, Postoloprty, Havraň, Žatec, okres Louny, Most, Siřejovice, Slaný, Rakovník, Chomutov, Litvínov, Jeníkov, okres Teplice

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

auto data den dění dokumentace editor event Hluk hodnocení IT kandidát Louny mzda náplň práce ohodnocení operátor plat pozice práce příplatky směny stres týden vedení víkend výrobní dokumentace Zruč doby dokument dovolené kov náplň operátor výroby osobní PR profi prostoj přístup stroj systém ve zkušební době výrobní výroby výše zkušební