Hledáme lidem práci Manpower

Řidič kamionu - přeprava aut, 70 000 Kč

Lokalita Chrudim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme nové kolegy do týmu řidičů v menší rodinné přepravní společnosti. Pokud jste manuálně zruční a máte zkušenosti s řízením kamionu, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Volné víkendy a nadstandardní platové ohodnocení jsou samozřejmostí.

Místo výkonu práce: Žáravice-cca 20 km od Pardubic

                              Chrást u Chrudimi-cca 17 km od Chrudimi

Popis pozice:

  • nakládka a vykládka automobilů – nejčastěji se jezdí do: Rakousko, Německo, Slovensko, Maďarsko
  • nakládka probíhá v Mladé Boleslavi či Kvasinách poté se jede do výše zmíněných zemí
  • nakládá se na Mercedes-Benz Actros pomocí nakladače – vše Vás naučí zkušený kolega se kterým budete v prvních týdnech jezdit
  • z důvodu rostoucích zakázek rozšiřujeme současný tým 15 kolegů
  • víkendy jsou volné

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost
  • ochota cestovat- přes týden jste pryč vracíte se až na víkend
  • profesní průkaz C+E

Nabízíme:

  • smlouva na HPP od začátku na dobu neurčitou
  • práce v menší společnosti s rodinným a osobním přístupem
  • zajištění povinných školeních
  • služební telefon
  • standardní dovolená
  • sick day
  • nadstandardní mzdu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Vrdy
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
  • Žáravice
  • 30 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Žáravice
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Zahraničí
  • Mgr. Lenka Kölblová
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 4. dubna

VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Šmídl s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RKO GROUP a.s., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., NOVPLASTA CZ, s.r.o., Expedo s.r.o., NOVY s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., RONAL CR s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., AC Jobs, s.r.o., ForCamping s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., AUTOROZVODY s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Markmont, s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AJK CZ s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Transport Cargo Express s.r.o., INTERM Spedition s.r.o., Möbelix, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Zenit, spol.s r.o., TopolWater, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Účetní, Obsluha lidí, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Dělník / Dělnice, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Servisní technik / technička, Izolatér / Izolatérka, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Chrudim, Celá ČR, Slatiňany, Tuněchody, Honbice, Hrochův Týnec, Pardubice, Nasavrky, okres Chrudim, Dolní Roveň, Stéblová, Lázně Bohdaneč, Třemošnice, Trhová Kamenice, Staré Ždánice, Hlinsko, okres Chrudim, Vrdy, Žáravice, Vysoké Mýto, Roudnice, Chotěboř, Ždírec nad Doubravou, Hradec Králové, Čáslav

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

AJ auto automobil Boleslav den dovolená EU hledám hodnocení HR Chrudim inzerát inzeráty IT kandidát kolega Luže místa místo mobil Most na dobu neurčitou NDA Německo nové ohodnocení plat postup pozice práce pracovní pracovní místa Rakousko řízení sick day služební smlouva SOU společnost společnosti školení telefon týden uchazeč víkend výkon vyšší zkušenosti Zruč životopis dar místo výkonu práce na dobu osobní platové ohodnocení pomoc PR profesní profi případ přístup ruční řidič standard tým volná pracovní místa výše zkušenost