Hledáme lidem práci Manpower

NPI Quality Engineer

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Exciting opportunity for a dynamic NPI Quality engineer!
If you join our company, you are going to work in an international company in a field of personal protective equipment. Our customers demand the highest level of quality and reliability.

Popis pozice:

- NPI Quality will be involved in the full lifecycle of NPI i.e. from the early phases of NPI to ensure customer critical to quality parameters are fully defined, through to product release
- Be active and act as the customer advocate
- Focus on deployment/coaching of an Advanced Product Quality Planning (APQP) systém
- Work with the cross functional team to ensure we have a robust risk mitigation process (FMEA) and effective proces
- Capability to deliver products with a high quality standard. Opportunity to actively utilize Six Sigma tools on a day to day basis to drive improvement
- Drive validation test planning to ensure there is no unexpected variation in our processes and design
- Identify key product variation risks and design Continual Conformance Testing (CCT) plans
- Reliability test planning to understand the level of redundancy built into our designs to ensure in application our products fully meet customer's needs
- Drive the compliance to NPI deliverables and ensure quality risks are clearly highlighted during the (Product Acceptance Committee) PAC reviews

Profil kandidáta:

- Minimum Degree in Engineering/Quality or similar discipline
- At least 5 years of experiences in a continuous improvement role in a medium/high volume manufacturing environment
- An in-depth understanding of APQP
- Knowledge of reliability theory and test methods
- General knowledge across a diverse range of engineering processes, covering textile, mechanical, chemical, electro/mechanical
- In depth knowledge of designing and implementing process based management systems principles and tools
- Working knowledge of the NPI proces
- Knowledge of Six Sigma, Black Belt preferred

Nabízíme:

• work in multinational team and company
• flexible working hours
• Benefit package
- 5 weeks holiday
- meal vouchers
- pension insurance
- language courses where applicable
• work environment that welcomes new ideas and initiatives

  • Olomouc
  • Bénéficielle, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Přerov
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Karviná
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 50 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Liberec
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. února
  • Kněžnice
  • TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Liberec
  • Webasto Roof & Components Czech…
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Strakonice
  • Aluprogress Strakonice s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. července
  • Liberec
  • Praha-západ
  • CM mechanics s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Ústecký kraj
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
Zveřejněno: 29. března
  • Třebíč
  • Mgr. Zuzana Žatečková
Zveřejněno: 12. prosince
  • Brno
  • Tomáš Hertz
  • od 12 200 Kč
Zveřejněno: 7. května
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Jílové u Prahy
  • DŘEVOSTAVBY BISKUP, s. r. o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. května
  • 15 000 – 30 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • JASPA Servis s.r.o.
  • 9 000 – 11 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Světlá nad Sázavou
  • AC TECHNOLOGIES s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Třebonice, Praha
  • DASPROMA s.r.o.
  • 13 400 – 40 000 Kč
  • Ostrava
  • Stavby COMPLET s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

benefit den HR IT kandidát management náplň práce NDA pec pozice práce role system compliance dar design eployment manufacturing náplň PR proces profi standard systém test