ŠÉFKURÝR v kurýrní společnosti - až 55 000 Kč!

Zlín
45.000 – 55.000 Kč
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)
Minimální vzdělání
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou
Vhodné také pro

O nás

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Na jakou náplň práce se můžeš těšit:

Pro náš kurýrní tým ve Zlíně hledáme Šéfkurýra, který bude zodpovědný za zaškolení nových kurýrů, organizaci směn a průběžné přeškolování a motivaci všech kurýrů v týmu. 

👉Část své směny strávíš jako kurýr rozvozem objednávek a část budeš trávit právě se svým kurýrním týmem. 

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Měsíční odměnu 45 000 - 55 000 Kč - tvá odměna se bude skládat z rozvozu objednávek, měsíční částky za výsledky tvého týmu a kvartální bonusy
  • Firemní automobil (po zaučení možná domluva využití automobilu na cestu domů)
  • Možnost kariérního růstu na oblastního Teamleadera a dále na Regionálního Manažera  
  • Dynamické a inovativní prostředí, stabilní prostředí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Super kolektiv, který si sám můžeš uzpůsobit dle tvých sympatií
  • Spolupráci na IČO 
  • Online platformy ke sledování výkonnosti tvého týmu pro snadný přehled
  • CCS kartu k nákupu pohonných hmot
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Možnost Multisport karty

Co od Tebe očekáváme:

  • Zkušenosti s vedením menšího týmu (pro aktivní juniory možnost školícího programu)
  • Umíš si svoji práci dobře naplánovat a máš pozitivní přístup 
  • Umíš pracovat v balíčku Google a MS Office
  • Organizační schopnosti a flexibilitu
  • Dovednost průběžně trénovat tým a motivovat ho k lepším výsledkům
  • Schopnost analyzovat reporty a následně implementovat vhodné kroky ke zlepšení
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý trestní rejstřík

Zní to pro Tebe jako zajímavá příležitost? Ozvi se nám a my Tě rádi blíže poznáme!

Benefity

  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost kariérního růstu
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby | AWP P&C Česká republika -… | Celá ČR Celá ČR
  • 30 000 – 33 400 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
včerejší
CROSSLOGiQ s.r.o. | CROSSLOGiQ s.r.o. | Zlín Zlín
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | Správa uprchlických zařízení… | Zlín, centrum Zlín, centrum
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. května
CROSSLOGiQ s.r.o. | CROSSLOGiQ s.r.o. | Zlín Zlín
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. května
WE|DO CZ s.r.o. | WE|DO CZ s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 4. ledna
WE|DO CZ s.r.o. | WE|DO CZ s.r.o. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 16 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 1. května
T H - S Y S T E M spol. s r.o. | T H - S Y S T E M spol. s r.o. | Praha Praha
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. října
HYDROPRODUCT s.r.o. | HYDROPRODUCT s.r.o. | Kluk, Poděbrady Kluk, Poděbrady
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 16. června
VINCI Facilities Česká republika, s.r.o. | VINCI Facilities Česká… | Nusle, Praha Nusle, Praha
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. června
Royal Catering s.r.o. | Royal Catering s.r.o. | Praha Praha
  • 42 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 16. června
GLOBAL ASSISTANCE a.s. | GLOBAL ASSISTANCE a.s. | Dolní Chabry, Praha Dolní Chabry, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 16. června
GRUMANT s.r.o. | GRUMANT s.r.o. | Praha Praha
  • 60 000 – 150 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. června
TECMAPLAST CZ, s.r.o. | TECMAPLAST CZ, s.r.o. | Kněžnice Kněžnice
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 16. června
Brink's Cash Solutions (CZ) a.s. | Brink's Cash Solutions (CZ) a… | Libeň, Praha Libeň, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. června
Brink's Cash Solutions (CZ) a.s. | Brink's Cash Solutions (CZ) a… | Libeň, Praha Libeň, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 16. června
PRO-FACTOR cz, s.r.o. | PRO-FACTOR cz, s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 60 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 16. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Advantage Consulting, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., B-inside s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., kalkulator.cz, s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, CROSSLOGiQ s.r.o., Comac jobs s.r.o., PPL CZ s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., MJC - Zlín spol. s r.o., První novinová společnost a.s., Dudr Tools s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Möbelix, OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., ZIPP Brno s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Zlínský kraj

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Sociální pracovník / pracovnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka státní správy, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Montér / Montérka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Zlín, centrum, Celá ČR, Sazovice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Posíláte životopisy, ale firmy se neozývají? Nebo dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Neznamená to hned, že nemáte šanci. Někdy stačí změnit způsob, jakým na nabídky reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk odpoví na několik inzerátů, čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase je snadné získat pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být mnohem jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejný životopis na různé pozice nebo zaměstnavatel v prvních vteřinách nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

auto automobil měsíční zkušenost