Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Operátor/ka - čistá, lehká práce - TOP NABÍDKA !

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Benešov
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 32.500 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 18. 7. 2019

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

!Nastupte právě nyní a získejte 20.000 Kč na bonusech! Nabídka je časově omezená. Tak neváhejte a přijďte si s námi vydělat!

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
Čištěni: jednoduché čištění drobné elektroniky
Oprava: jednoduché opravy a výměny komponentů
Balení: balení zboží a chystání na expedici
Práce s PC: vkládání dat do tabulky a práce se čtečkou

POŽADUJEME A HODÍ SE :
Základní práce s PC vám není cizí
Jste ochotní pracovat ve 3 směnném provozu PO – PÁ (ranní, odpolední, noční)
Praxe ze skladu výhodou

VAŠE ODMĚNA:
Mzda až 32.500 Kč
10.000 Kč nástupní bonus
10.000 Kč docházkový a věrnostní bonus
Příspěvek na ubytování/dopravu
5 týdnů dovolené, VOLNÉ VÍKENDY, příspěvek na multisport kartu
Stravování v kantýně za 15 – 40 Kč vybrat si můžete až ze 7 jídel
Do práce můžete jezdit svozovými autobusy z Benešova, Čerčan a Mirošovic
Oblečení a pracovní pomůcky dostanete ZDARMA
Vstupní lékařskou prohlídku neplatíte

Teď stačí zaslat životopis přes odpovědní formulář, nebo mi rovnou zavolejte na tel: zobrazit tel. číslo . Těším se na osobní setkání Bibiána.

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března

Verold Benešov, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BCS Automotive Interface Solutions s.r.o., Šmídl s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., MCE - elektroinstalace s.r.o., D.S.M. Praha s.r.o., BAKKER, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., TIR CENTRUM s.r.o., GLOBEX stroje s.r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PPL CZ s.r.o., Wolt Česko s.r.o., XXXLutz, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., NEREZ ŠKORPA s.r.o., RUPEXIM s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Policejní prezidium České republiky, Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FII GROUP s.r.o., AM Beton s.r.o., Dušan Otradovec, Mydlářka a.s., Tiferet Spedition s.r.o., Galmet spol. s r.o., V.T.F. food s.r.o., SMAILE COMPANY s.r.o., BOHEMIA BREWERY s.r.o., BEER COMPANY s.r.o., COMPAG VOTICE s.r.o., ConLogistic s.r.o., Diltana s.r.o., MAT Consulting spol. s r.o., Karel Starosta, ČSAD Benešov s.r.o., MAURITIUS PRAG s.r.o., Mintage s.r.o., JDL TRANS s.r.o., Europa Logistics s.r.o., Arkan s.r.o., MS-TEK Trade s.r.o., SALOSTAV s.r.o., Dnistrom s.r.o., RIBOTEX s.r.o., PS REXTER s.r.o., JOB J-POWER s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Konstruktér / Konstruktérka, Kovář / Kovářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Zkušební technik / technička, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Zbraslav, Praha 10 - Horní Měcholupy, Netvořice, Divišov, Mirošovice, Kamenice, okres Praha-východ, Velké Popovice, Mnichovice, okres Praha-východ, Strančice, Jílové u Prahy, Modletice, Sedlčany, Říčany, okres Praha-východ, Nupaky, Čestlice, Vestec, okres Praha-západ, Uhlířské Janovice, Zruč nad Sázavou, Struhařov, okres Benešov, Čerčany, Chocerady, Votice, Kunice, okres Praha-východ, Vlašim

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Odbory - proč a jak je založit

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

auto Benešov bonus elektro formulář IT Mirošov mzda nabídka náplň práce oblečení operátor plat práce pracovní praxe příspěvek sklad sport stravování Týn ubytování zdarma životopis čistá dar dovolené kov lékař náplň odpovědní oprava opravy osobní PC PR vydělat výměny