Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Klempíř

Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme zaměstnance na pozici KLEMPÍŘE v Ostravě

Náplň práce:

  • Práce s ručním nářadím, práce na lisech, ohraňovacích lisech, nůžkách
  • Čtení výkresové a technologické dokumentace
  • Výroba dílů z tenkých plechů (stříháním, vylamováním, ohýbáním)

Požadujeme:

  • SOU technického směru – klempíř nebo zámečník
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Praxe v oboru nutná – min. 1 rok
  • Spolehlivost, samostatnost, fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Dlouhodobá spolupráce na HPP ve stabilním podniku v Ostravě
  • Hodinová mzda až 160 Kč/hod. dle pracovního zařazení
  • Možnost ubytování zdarma
  • Možnost přesčasových hodin
  • Možnost záloh

Směny
3 směnný provoz, 8 hodinové směny (ranní, odpolední, noční)

V případě zájmu volejte na tel.č. zobrazit tel. číslo nebo zašlete Váš životopis na email e-mail přes odpovědní formulář

  • Celá ČR
  • Peter Šenkár
  • od 20 000 Kč / úkol
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
  • Chrudim
  • LKN s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. srpna
  • Brno
  • AREA CONSTRUCTION s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Slavkov u Brna
  • Bílek-kvalitní střechy s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Kaplice
  • Roman Vávra
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Jihlava
  • Global, spol. s r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Český Těšín
  • STAVORENOL s.r.o.
Zveřejněno: 2. září
  • Polička
  • BÁČA, Polička s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 20. května
  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Rokycany
  • RYTA s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Příbram
  • ZRUP Příbram a.s.
  • 25 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. srpna
  • Vamberk
  • BECHNÝ, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Loukov, Kroměříž
  • SALVATOR STŘECHY s.r.o.
  • 23 500 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • Karlovy Vary
  • Klempo KV s.r.o.
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • Výškové práce Duchek s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Třebětice, Kroměříž
  • PĚLUCHA střechy s.r.o.
Zveřejněno: 24. ledna
  • Česká Lípa
  • EQUANS Services a.s.
Zveřejněno: 17. června
  • Ústí nad Orlicí
  • STAVEBNÍ PROGRESS a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna
  • Město Albrechtice
  • Vendulka Caisbergerová
  • od 16 800 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • Chocerady
  • LARENO s.r.o.
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Karviná
  • Heimstaden Czech Services s.r.o.
  • od 21 360 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • Frýdek-Místek
  • Tomáš Glogar
  • 19 700 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Třeboň
  • VIDOX s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Rakovník
  • Autostop, spol. s r. o.
Zveřejněno: 1. července
  • Náchod
  • FAST střechy s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 20. října
  • Újezd, Olomouc
  • Zámečnictví J&S spol. s r.o.
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Dobříš
  • BIOS s.r.o.
Zveřejněno: 15. června
  • Přerov
  • Stavební firma Müller, s.r.o.
  • od 24 100 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Plzeň
  • DUKRAL stavby, s.r.o.
Zveřejněno: 2. dubna
  • Třinec
  • Stavby COMPLET s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Rumburk
  • MORAFIS-SEVER, spol. s r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Mohelnice, Šumperk
  • Stavby COMPLET CZE s.r.o.
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 14. prosince
  • Třinec
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • České Budějovice
  • Lukáš Kučera, DiS.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Vsetín
  • TESAREM s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Opava
  • KAP, s. r. o.
  • 20 000 – 27 000 Kč
  • Děčín
  • Jan Seifert - Střešní systémy s.r.o.
  • 28 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Mšec
  • Vaše střecha s.r.o.
  • 18 500 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 8. září

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Bor dokumentace email EU HR klempíř Most možnost mzda náplň práce nová nové podnik práce pracovní praxe přesčas samostatnost směny SOU spolupráce stabilní ubytování výroba zámečník zařazení zdarma znalost životopis dar díl dokument náplň obor PR případ rok ruční technické technolog