Volné místo ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Pracovník/ce úklidu – Nemocnice Třebíč (pro OZP a OZZ)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), dohoda o provedení práce (dpp)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, zdravotně postižené
Lokalita Třebíč
Firma OLMAN SERVICE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Uklízeč / Uklízečka, Uklízeč / Uklízečka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o.

Naše firma zajišťuje kompletní servis a služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Nabízíme našim klientům úklid, péči o zeleň nebo zimní údržbu a zároveň ostrahu osob a majetku. Do našich týmů hledáme kvalitní posily.

Baví Vás uklízet? Máte rádi čistotu? Je pro Vás pořádek prioritou?

Jsme rodinná firma OLMAN SERVICE s. r. o. se sídlem v Brně a uklízíme již 32 let. Rádi bychom přivítali do našeho kolektivu kolegyni/kolegu,  která/který bude pečovat o čisté prostory pokojů, ordinací, a společných prostor v Nemocnice v Třebíči.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Pracovní dobu od 6:00 do 18:00 hod., střídání směn krátký a dlouhý týden.
  • HPP, vhodné pro osoby se zdravotním omezením nebo DPP
  • Pracovní dobu od 12:00 do 14:00 hod, od pondělí do pátku na DPP

Náplň práce:

  • Stírání prachu
  • Vynášení odpadu
  • Mytí podlahových krytin
  • Provádění dezinfekce

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Věk od 18 let

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pravidelný příjem, jistotu výdělku, mzda 112,50 Kč/hod
  • Přátelskou atmosféru
  • Když se Vám pokazí pračka, rádi Vám na ni půjčíme
  • Svou prací přispíváte ke zdraví lidí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

den dění DPP firma IT mzda náplň práce nemoc nemocnice OZP práce pracovní pracovník Třebíč týden vhodné zdraví zdravotní Zruč kolektiv náplň pořádek PR