Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

EXPERT S VZV (32 - 33 000 Kč) 1 SMĚNA!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.000 – 33.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Nabízíme Vám příležitost stát se součástí našeho týmu! Hledáme EXPERTA na řízení VZV!

Máte zkušenosti s manipulací VZV a jste připraveni pracovat v třísměnném provozu? Pokud ANO, rádi bychom viděli váš životopis! Nástup možný IHNED!

Náplň práce:

* Zodpovědnost za manipulaci s materiálem pomocí VZV
* Vykládání a manipulace s materiálem na pracovišti
* Zásobování materiálu na výrobní hale
* Nakládání surovin pro výrobu
* Důležitá je pečlivost, aby se neponičil materiál

Co od Vás očekáváme:

* Zkušenost s manipulací VZV, průkaz mít nemusíte. :)
PRÁCE NA 1 SMĚNU!

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené, pro zasloužený odpočinek
* Nástup do kmene!
* Odměny/Prémie, Vaše je nad rámec odměněno
* Benefitní karta, myslíme na Váš zdravý životní styl
* Kvartální odměny
* Stravenky, abyste byli stále plní sil
* Profesionální zaučení
* Firemní akce, rádi tvoříme přátelskou atmosféru na pracovišti
* Dárkové balíčky
* Místo výkonu práce: Brno - město

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

Řidič sk. B a C

Nutně vás hledají
  • Brno
  • RTL Europe Delivery CZ s.r.o.
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 30. dubna

Řidič skupiny C

  • Brno
  • GEM s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 29. dubna
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
včerejší
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
  • Brno
  • KATEA, spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Dog-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. ledna

MIKON TOOLS s.r.o., RTL Europe Delivery CZ s.r.o., GEM s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., PETROTRANS, s.r.o., Fedetrans, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Novitim s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., KOVO - PLAZMA s.r.o., Allegro Retail a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Horavia s.r.o., Trenkwalder a.s., OLMAN SERVICE s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., RANOB s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., Valeon servis s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Trans CB s.r.o., Avardy s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Programátor / Programátorka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Architekt / Architektka, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Laborant / Laborantka, Zubní technik / technička, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Kovář / Kovářka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Brno, Horní Heršpice, Brno, Střelice, okres Brno-venkov

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

akce benefit Brno hledám IT město místo náplň práce odměny odpovědnost pečlivost práce řízení SOU stravenky výkon zkušenosti životopis dovolené firemní karta kov materiál místo výkonu práce na pracovišti náplň pomoc PR prémie příležitost rámec součást tým výrobní zdravý zkušenost životní