TECHNICKÝ OBCHODNÍ MANAGER s AJ | pryž, těsnění

Jihlava
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Jste technický obchodník, který má přímé zkušenosti s těsnícími technologiemi (O-kroužky, pryžové výlisky, těsnění, atd.)? Dokážete v této oblasti přinést vlastní know-how a orientujete se na českém trhu? Navíc dokážete bez obtíží komunikovat anglicky? V tom případě se přidejte do našeho týmu. Naše společnost je světovým lídrem v oblasti těsnění. Máme znalosti, nadšení pro technologie a chceme se rozvíjet.

Vaším hlavním úkolem bude:

  • dosažení stanovených obchodních cílů
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a business development ⇒ region Čechy
  • rozvíjení a budování dlouhodobých partnerských vztahů se zákazníky
  • práce se zákazníky, zajištění technického řešení k maximální spokojenosti zákazníka
  • interní spolupráce s technickým oddělením na řešení složitějších úkolů
  • obchodní analýzy, sestavení obchodního plánu
  • příprava prezentací

POŽADAVKY:
KLÍČOVÉ POŽADAVKY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDEME:

  • AJ na pokročilé komunikativní úrovni
  • výborné komunikační dovednosti
  • silné obchodní dovednosti
  • zkušenosti z obchodního prostředí, umět uspět v konkurenčním prostředí
  • schopnost pracovat samostatně, sebedisciplína, držet stanovené cíle
  • dobrý technický přehled v oblasti gumárenství a těsnících produktů!!!!
  • zkušenosti s navrhováním technických řešení
  • zapálení pro obchod, pozitivní náhled a tah na branku
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

BENEFITY:

  • fixní mzda plus provize z prodeje
  • služební auto i pro soukromé účely

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
Ing. Petr Majíček | Ing. Petr Majíček | Kunovice, Uherské Hradiště Kunovice, Uherské Hradiště
  • 15 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
Pactra International (Czech) s.r.o. | Pactra International (Czech)… | Nošovice Nošovice
  • od 15 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. února
ACARA PRAHA, s.r.o. | ACARA PRAHA, s.r.o. | Nedošín, Litomyšl Nedošín, Litomyšl
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. června
UNOX DISTRIBUTION, s.r.o. | UNOX DISTRIBUTION, s.r.o. | Vysočany, Praha Vysočany, Praha
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. června
Relaxační centrum Labe, příspěvková organizace | Relaxační centrum Labe,… | Nymburk Nymburk
  • 25 280 – 37 170 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. června
MIFIN s.r.o. | MIFIN s.r.o. | Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
  • 16 000 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července
Centrum revitalizace s.r.o. | Centrum revitalizace s.r.o. | Praha Praha
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července
KUKY CONSULTING, s.r.o. - v likvidaci | KUKY CONSULTING, s.r.o. - v… | Praha Praha
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
TextilEco a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Česká spořitelna, a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Randstad HR Solutions s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, TESCOMA s.r.o., Möbelix, Petr Havlík, Louda Auto a.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., mBlue Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Manažer / manažerka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Truhlář / Truhlářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Přijímací technik / technička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jihlava, Celá ČR, Jihlava, centrum

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto zkušenost