Hledáme lidem práci Manpower

OPERÁTOR VÝROBY - výroba automobilového těsnění

Lokalita Hranice, okres Cheb
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výrobní práce pro společnost v oblasti automotive, která je předním globálním dodavatelem inženýrského automobilového těsnění a proti vibračním řešením.

Práce je vhodná i pro ABSOLVENTY a i pro ty, kteří musí dojíždět.

PŘÍMÉ OKOLNÍ SPOJE:

Odry - Vražné - Bělotín - Hranice na Moravě (autobusová doprava 22 min)

Přerov - Prosenice - Osek nad Bečvou - Lipník nad Bečvou - Drahotuše - Hranice na Moravě (vlaková doprava 24 min)

Olomouc - Lipník nad Bečvou - Hranice na Moravě (vlaková doprava 36 min)

A mnoho dalších!

Popis pozice:

  • Montážní práce u stacionárních výrobních strojů, které vyrábí automobilová těsnění.
  • Práce ve 3 směnném provoze:
    • ranní (6:00 - 14:00)
    • odpolední (14:00 - 22:00)
    • noční (22:00 - 6:00)
  • Směny se střídají po týdnu.
  • Možnost vyššího výdělku pracemi přesčas, které jsou nadstandardně hodnoceny (50-70 %)!

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost, kterou využijete v pracovním procesu.

  • Při své práci jste pečlivý a kolegové se mohou na vás spolehnout.

  • Týmová práce je pro nás důležitá!

  • Dobrý zdravotní stav, který vám umožní pracovat ve 3 směnném provozu.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené (týden navíc)
  • Příplatky za:
    • přesčas (po-pá 50%), (so-ne 70%)
    • noční (15,-/hod),
    • odpolední (8,-/hod)
    • příplatek za práci o víkendu (20%).
  • Měsíční variabilní odměny za odvedenou práci - pohyblivá složka až 16,-/hod
  • Stravenky v hodnotě 100,-

Na vaše odpovědi se již těšíme! Jakmile nám zašlete svůj životopis, ozveme se vám do 48 hodin!

  • Benešov
  • Stavební firma Dráb a spol., s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. května
  • Adamov, Blansko
  • Adast Systems, a.s.
  • 19 000 – 27 000 Kč
  • Klatovy
  • CENTRAL Klatovy spol. s r. o.
  • od 25 000 Kč
  • Sušice, Klatovy
  • Vladimír Mőstl
  • od 20 295 Kč

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

absolvent AJ auto automobil den HR Hranice inženýr IT kandidát kolegové Lipník Lipník nad Bečvou Lom mobil možnost na Moravě nad Bečvou náplň práce NDA odměny Odry Olomouc Osek plat pozice práce pracovní Přerov přesčas příplatek příplatky směny SOU společnost stravenky týden vhodná víkend výroba vyšší zdravotní zdravotní stav Zruč životopis dar doprava dovolené Hranice na Moravě kov měsíční náplň navíc oblast oblasti odpovědi oprava PR proces profi řešení standard stav stroj třída tým výrobní