Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Manažer/ka prodejny, smlouva na neurčito

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 31.000 – 39.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Baví Vás práce s lidmi, jste spolehliví a zodpovědní? Máme pro Vás jedinečnou příležitost být u zrodu nové prodejny, kde máte možnost, podílet se na nastavení jejího chodu. Hledáme vedoucího i zástupce, kteří nastaví a dohlédnou na hladký chod renomované prodejny s dlouholetou tradicí. Nástup možný ihned.

  • dohled nad svěřenou prodejnou
  • vedení týmu lidí
  • komunikace s dodavateli

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • variabilní složka: až 2 500 Kč
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • firemní poukazy
  • SICKDAYS
  • práce v novém a čistém prostředí
  • měsíční odměny
  • možnost profesního rozvoje
  • nové zkušenosti

Požadujeme:

  • zodpovědnost, spolehlivost
  • zkušenosti z maloobchodu
  • zkušenosti s vedením menšího týmu

  • Mnichovo Hradiště
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Cheb
  • Lenka Míčová
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 8. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Marie Havlová, McDonald`s ČR spol. s r.o., Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456, KANZELSBERGER a.s., Lindex s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., HalfPrice, DISPONERO s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Základní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav, ManpowerGroup s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., MPZ MB s.r.o., Česká pošta, s.p., REST GARDEN s.r.o., Metal Arsenal s.r.o., TREVOS, a.s., SFS Group CZ s.r.o., Alerta s.r.o., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Hungaro Wine s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., ProfesKontakt, s.r.o., BOSAL ČR, spol. s r.o., Pojišťovna Patricie a.s., SITEKOM s.r.o., Okresní stavební bytové družstvo Mladá Boleslav, Ing. Kateřina Trunečková, DREAMland, spol. s r.o., Dragon Internet a.s., ESPERANTO s.r.o., Podkováň s. r. o., Malyra s.r.o., Tanetgastro s.r.o., Rien Turnov, a.s., FOL-Obal, společnost s ručením omezeným, (zkráceně FOL-Obal, s.r.o.), DRIVE CZ s.r.o., AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Promotér / Hosteska, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Celá ČR, Mladá Boleslav, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Luštěnice, Mnichovo Hradiště, Benátky nad Jizerou, Osek, okres Jičín, Milovice, okres Nymburk, Svijany, Lysá nad Labem, Hlavenec, Turnov, Nymburk, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Starý Vestec, Čelákovice, Kosmonosy, Kováň, Příšovice, Přepeře, okres Semily, Doksy, okres Česká Lípa

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

AJ den EU flexibilní hledám hodnocení IT komunikace manažer možnost na dobu neurčitou náplň práce nové odměny odpovědnost ohodnocení práce pracovní pracovní smlouva prostředí rozvoj smlouva vedení vedoucí zástupce zkušenosti díl doby finanční firemní měsíční na dobu náplň obchod odpovědní PC PR pracovní doby prodej profesní příležitost sickday stav tým vedení týmu zkušenost