Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Operátor výroby mzda až 37 800 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nupaky
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 33.000 – 37.800 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 13. 7. 2020

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Co budete dělat:

Obsluha CNC strojů, frézky, brusky (praxe je výhodou, ne podmínkou)

Práce ve 3 směnném provozu

Práce v čistém a klidném prostředí

Co nabízíme:

Základní mzda 26 000 Kč

k tomu:

Docházkový bonus až 4 000 Kč

Příplatek za práci na obrobně až 4 800 Kč

Příplatek za směnnost v průměru 1 000 Kč

Stravenky 2 100 Kč / měsíc

5 týdnů dovolené

Svozy z Opatova zdarma

Pracovní pomůcky zdarma

Lékařská prohlídka zdarma

Co uvítáme a bez čeho se neobejdeme:

Plnoletost

Čistý trestní rejštřík

Ochota práce ve 3 směnném provoze

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Opava
  • Delirest Services s.r.o.
  • 17 800 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 7. července

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PPL CZ s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., NEREZ ŠKORPA s.r.o., GLOBEX stroje s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., BREADWAY a.s., JLV, a.s., SECURITAS ČR s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Automyčka Express s.r.o., XXXLutz, Kongresové centrum Praha, a.s., Zrno zrnko s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., safemed medical devices s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, LKQ CZ s.r.o., Policejní prezidium České republiky, RAVAFOL CZ s.r.o., CEBYT, a.s., VLNIKA s.r.o., H&B Group s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, Markmont, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., CigDus s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Zkušební technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Chodov, Praha 9 - Běchovice, Praha 4 - Michle, Praha 10 - Malešice, Praha 9 - Kyje, Praha 9 - Černý Most, Praha 4 - Nusle, Praha 2 - Vinohrady, Praha 9 - Satalice, Praha 5 - Zbraslav, Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Libeň, Praha 5 - Hlubočepy, Mirošovice, Jílové u Prahy, Vysočany, Praha, Tuklaty

Odbory - proč a jak je založit

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

bonus měsíc mzda náplň práce operátor plat práce pracovní praxe prohlídka prostředí příplatek stravenky zdarma dar dovolené kov lékař lékařská náplň obsluha operátor výroby PR stroj výroby