Hledáme lidem práci Manpower

Obráběč, Soustružník - pouze RANNÍ! I bez praxe

Lokalita Bohumín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máš sikovné ruce a praxi v práci na soustruhu? Nabízíme ti práci pro stabilní českou firmu v Bohumíně, pouze na RANNÍ směnu a dobré benefity k tomu. Nabídka je vhodná i pro šikovné absolventy!

Popis pozice:

✔ čeká tě soustružení, frézování, broušení, vrtání a další práce při strojním obrábění materiálu

✔ určení parametrů výrobku a sestavení nástrojů a materiálů pro soustružení

✔ kontrola nástrojů, nastavení a seřízení stroje na požadované tolerance upnutí obrobků a nástrojů

✔ práce s měřidly a technickou dokumentací

✔ údržba strojního vybavení a nástrojů

✔ další jednoduché opravářské práce, občasná výpomoc zámečníkům apod.

✔ práce na JEDNOSMĚNNÝ provoz

Profil kandidáta:

✔ SOU/SŠ technického směru (obráběč kovů, obráběčské práce, nástrojař, zámečník aj.)

✔ znalost čtení a práce podle technické dokumentace

✔ práce s různými měřidly

✔ praxe výhodou

✔ zodpovědnost a samostatnost, ochota se učit

Nabízíme:

✔ stabilní zaměstnání v české firmě s dlouholetou tradicí

✔ motivující platové ohodnocení s možností dalšího růstu dle zaškolení a pracovního výkonu

✔ práce jen na ranní směnu

✔ dovolená 5 týdnů

✔ dotované jídlo v závodní jídelně

✔ odměna za splněný měsíční pracovní fond

✔ vánoční odměna

✔ příspěvek na sport, dovolenou a relax v rámci kafetérie

✔ odměna při pracovním jubileu

✔ možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka

✔ nástup možný IHNED, popř. dohodou

Pokud tě nabídka zaujala, pošli svůj životopis, rádi tě budeme kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
dnešní
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Plzeň
  • SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 31. července
  • Brno
  • FULLWOOD CS s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 2. února
  • Olomouc
  • Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
  • 37 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Broumov, Náchod
  • STAVBY FILIPCIK s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., ARAKO spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jan Hefner, Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., KLIM cars s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Etimos Human s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Opravář / Opravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Opava, Nový Jičín, Pržno, okres Frýdek-Místek, Hradec nad Moravicí, Bohumín, Rychvald

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

absolvent AJ benefit benefity Bohumín dokumentace dovolená EU fond hodnocení HR inzerát inzeráty IT jídlo kandidát Luže místa Most možnost nabídka odpovědnost ohodnocení plat podnik postup pozice práce pracovní pracovní místa právník praxe příspěvek růst řízení samostatnost SOU společnost společnosti sport stabilní školení uchazeč vhodná výkon vyšší zámečník zaměstnání znalost životopis bezplatné české dohodou dokument kontakt kontrola kov materiál měsíční nástroj odměna opravář platové ohodnocení pomoc PR právní profi případ přístup stav stroj technické údržba v práci volná pracovní místa vybavení závod