Seřizovač - 2 směny !

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Písek
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč

O nás

Pro menší stabilní společnost v okrese Písek hledáme z důvodu rozšiřovánáí výroby šikovné kandidátky / kandidáty na pozici Seřizovač CNC strojů

Náplň práce:

  • Seřizování CNC strojů
  • Práce s výkresovou a technickou dokumentací
  • Práce ve 2 směnném provozu

Co od Vás očekáváme:

  • Technické vzdělání
  • Praxe na pozici Seřizovač CNC
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Znalost programovacího jazyka Fanuc velkou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Dotované stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete nám Váš životopis a my se s Vámi rádi spojíme. Těšíme se na spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát