Hledáme spolehlivé brigádníky - doplňování zboží Vyškov

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Vyškov
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme spolehlivé, pracovité a učenlivé brigádníky na pozici –doplňovač zboží do supermarketu ve Vyškově. Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • příjem a výdej zboží
  • doplňování zboží
  • kontrola a následné skenování zboží
  • komunikace s vedoucími
  • Směny: Ranní, odpolední

Požadujeme:

  • čistý rejstřík trestu
  • věk min. 16 let
  • potravinářský průkaz
  • spolehlivost + pracovitost

Nabízíme:

  • dlouhodobou a stabilní brigádu
  • možnost záloh
  • nástup ihned
  • mzda 131,– hod.

  • Tvarožná
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 21 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. března
  • Prostějov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Blansko
  • ISAN Radiátory s.r.o.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. března
  • Zlín
  • Jana Kočařová
  • 24 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Olomouc
  • 26 000 – 31 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., Petr Havlík, EVROPA realitní kancelář, CHLÁDEK požární servis s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., ROSSMANN, spol. s r.o., TextilEco a.s., DECATHLON z.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., EURO NÁŘADÍ s.r.o., Domov Hvězda, příspěvková organizace, TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., KFC, Česká pošta, s.p., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., GEISLER ÚKLIDOVÁ FIRMA s.r.o., Pekařství M a M, s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ISAN Radiátory s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., TRIDO, s.r.o., BAS Rudice spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., SOMISO s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Větrník, s.r.o., STAVOSPOL, s.r.o., Wokbox s.r.o., Brand Promotion CZ, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., ATLAS software a.s., ELFETEX, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Forscope a.s., KANZELSBERGER a.s., JISTU recruitment s.r.o., JK Trust s.r.o., Pet Planet s.r.o., PTF financial s.r.o., REJZR s.r.o., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., Věra Pietrasová, APF VENTURE CAPITAL CR s.r.o., JOBSTART s.r.o., GOAL SPORT technology s.r.o., Winkler CZ s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Horavia s.r.o., DHO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., BBND GROUP s.r.o., SMS finance, a.s., RANOB s.r.o., HANYA corporation s.r.o., Möbelix, Prestify s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Uklízeč / Uklízečka, Hospodář / Hospodářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Zdravotní bratr / sestra, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice prádelny, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Brno, Slavkov u Brna, Vyškov, Ivanovice na Hané, Komořany, Hvězdlice, Tvarožná, Jiříkovice, Prostějov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Blansko, Kroměříž

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

hledám IT komunikace možnost mzda náplň práce nová práce směny stabilní vedoucí Vyškov brigádník kontrola kov náplň potravinář PR