Manipulant - dělník v zinkovně - práce na zaučení

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kroměříž
Firma Personal fabric - agentura práce, a.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 18.000 – 25.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Co od Vás očekáváme:

Na hlavní pracovní poměr ihned přijmeme manipulačního dělníka do zinkovny.

Náplň práce:

  • Fyzicky náročná práce, navěšování a svěšování pozinkovaného materiálu, různých velikostí a tvarů

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Mzda od 18.000,–Kč čistého při fondu prac.doby
  • Denní diety ve výši 217,– Kč za každý odpracovaný den
  • 25 dní dovolené
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • Proplácené jízdné
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost finanční zálohy
  • Možnost přesčasů

Požadujeme:

  • Fyzickou zdatnost
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost

  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
včerejší
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Prostějov
  • Skanska a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 22. března

Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Skanska a.s., MONT-KOVO, spol. s r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., RenoServices, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LUMA trading s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., M E T E C H  s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., AISE, s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, DF Partner s. r. o., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., SMART VENTURE s.r.o., Domov Hvězda, příspěvková organizace, EVPÚ Defence a.s., Advantage Consulting, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Česká pošta, s.p., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Podlahář / Podlahářka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Revizní technik / technička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Fasádník / Fasádnice

Kroměříž, Hulín, Otrokovice, Němčice nad Hanou, Troubky, Napajedla, Tovačov, Přerov, Věrovany, Fryšták, Zlín, Brankovice, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Hvězdlice, Uherské Hradiště, Radotín, Tršice, Prostějov, Vyškov

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ dělník den diety fond hlavní HR možnost mzda náplň práce práce pracovní pracovní poměr přesčas společnost společnosti stabilní ubytování zaměstnání zdravotní zdravotní stav Zruč doby dovolené finanční kontakt kov materiál náplň poměr PR stav