Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Bosch Powertrain • seřizovač s naborovým bonusem 60 000,-Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jihlava
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 48.000 – 50.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.

Náplň práce:

  • provádí seřizování strojů v rámci střediska
  • spolupracuje s oddělením TEF při odstraňování poruch
  • kontroluje nářadí a měřidla
  • spolu s vedoucím směny pomáhá organizovat činnost dílny

Co od Vás očekáváme:

  • střední odborné vzdělání technického zaměření (strojírenství, elektrotechnika) ukončené minimálně výučním listem
  • ochota učit se nové věci
  • zkušenosti se seřizováním strojů - výhodou, nikoliv podmínkou
  • orientace v technické dokumentaci
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu určitou přímo u společnosti Bosch
  • náborový příspěvek 60 000,- Kč
  • mzda až 48 400 Kč v závislosti na směnném modelu
  • 3 směnný provoz
  • dotované závodní stravování menu od 18,50 Kč, na noční směně zdarma
  • zaškolení na pracovišti
  • nadstandartní příplatky za přesčasové směny
  • dovolená 5 týdnů
  • možnost ubytování přímo v Jihlavě
  • bonusy/prémie
  • firemní akce
  • MultiSport karta
  • týdenní zálohy v hotovosti

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas

  • Jihlava
  • VECHRA Expres, spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Jihlava
  • Leube Beton s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Jihlava
  • PK Drive s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • od 21 480 Kč
  • Jihlava
  • Pavel Halsch
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Řeporyje, Praha
  • Základní škola Praha 5 - Řeporyje
  • 13 000 – 16 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 15. dubna

ManpowerGroup s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Exposure Group a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., ProJobEU s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., KOMBI TRANS s.r.o., LAGUS s.r.o., Leube Beton s.r.o., JIPOCAR Logistic, s.r.o., AllWorks s.r.o., EKO-Electric, spol. s r.o., Almus s.r.o., IGOR POPOVIČ s.r.o., PK Drive s.r.o., František Tomášek, KRONOSPAN OSB, spol. s r.o., JIPOCAR TRANSPORT, s.r.o., Pavel Halsch, VsTgrup s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Účetní, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektový / projektová manažerka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Jihlava, Hybrálec, Pávov, Jihlava, Luka nad Jihlavou

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Odbory - proč a jak je založit

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

akce bonus bonusy Bor činnost den dovolená elektro elektrotechnik IT měření možnost mzda nábor náplň práce NDA nové plat práce pracovní pracovní poměr přesčas příplatky příspěvek směny společnost společnosti sport stravování školení technik technologie týden ubytování vedoucí vzdělání zdarma zkušenosti dar díl dokument firemní inovativní karta list model na dobu na dobu určitou na pracovišti náborový náplň oblast odbor odborné oddělení poměr PR prémie rok stroj strojírenství střední technické technika technolog závod zkušenost