Práce: Práce ve výrobě, až 27 000 Kč/m., 13. a 14. plat #i9kdO

lokalita: Hradec Králové zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Hledáte stabilní práci v přátelském prostředí? Tak to máme práci přímo pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky do výroby. Místo výkonu práce je v Třebechovicích pod Orebem, výborná dostupnost vlakem z hlavního nádraží v Hradci králové. Pracuje se v třísměnném provozu. Praxi mít nemusíte, vše Vás rádi naučíme.

Co bude Vaší náplní práce?

  • po zaškolení jednoduchá obsluha stroje
  • jednoduchá montáž menších dílů

Práce není náročná, ale svým charakterem je vhodná spíše pro muže.

Nabízíme:

  • mzdu až 27 000 Kč/měsíc
  • nadstandardní příplatky
  • dovolenou navíc
  • stravenky v hodnotě 120 Kč – ihned od nástupu
  • možnost 13. a 14. platu
  • klidné a čisté prostředí
  • rodinnou atmosféru (různé firemní akce)

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • manuální zručnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hradec Králové

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.000 – 27.000 Kč

Kontaktní osoba

Konzultantka pobočky Hradec Králové

Telefon

777 587 006

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist