Hledáme lidem práci Manpower

Strojní zámečník - Svářeč

Lokalita Kadaň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do přátelského kolektivu ve výrobní společnosti v Kadani hledáme manuálně zručné operátory výroby, strojní zámečníky, zejména svářeče.

Hledáte stabilní zaměstnání, orientujete se ve výkresové dokumentaci a jste ochotni pracovat na 2 směny?

Neváhejte zaslat svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

Popis pozice:

  • Sváření CO2
  • Montáž filtrační jednotky dle výkresové dokumentace a výrobních postupů
  • Pravidelná údržba strojů dle plánu
  • Kontrola vyráběné zakázky
  • Balení vyrobené zakázky a příprava k expedici

Profil kandidáta:

  • Vyučení, nebo maturita v oboru strojní zámečník, mechanik, svářeč
  • Schopnost práce s jeřábem (vazačský / jeřábnický průkaz velkou výhodou)
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci a dodržovat pracovní postupy
  • Spolehlivost a chuť se učit novým věcem
  • Svářečský průkaz výhodou (CO2)
  • Ochota pracovat na 2 směny (ranní a odpolední)

Nabízíme:

  • Čtvrtletní bonusy
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké akce a výhodný zaměstnanecký program Vodafone
  • Nástup možný ihned
  • Práce na zakázkové výrobě - nejsme linková/pásová výroba
  • Práce v čistém prostředí

V případě zájmu zasílejte své aktuální životopisy na e-mail přes odpovědní formulář

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 24. dubna
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Amphenol Tuchel Industrial GmbH,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Most
  • 30 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Ústí nad Orlicí
  • EN & KA, s.r.o.
  • 42 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • České Budějovice
  • NEJČI nábytek s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • EGE, spol. s r.o.
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Zambelli - technik, spol. s r. o.
  • 29 000 – 40 000 Kč
  • FN spol. s r.o.
  • 17 300 – 18 900 Kč

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, SKYCLEAN s.r.o., Möbelix, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Kadaň, Chomutov, Žatec, okres Louny, Havraň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Most, Dalovice, okres Karlovy Vary, Postoloprty, Tis u Blatna, Karlovy Vary, Litvínov, Louny, Horní Slavkov, Nové Sedlo, okres Sokolov, Jeníkov, okres Teplice, Rakovník, Teplice

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

akce aktuální bonus bonusy Bor den dění dokumentace hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát Miroslav místa operátor penzijní připojištění plán pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa prostředí připojištění příspěvek směny SOU společnost společnosti stabilní stravenky uchazeč Vodafone výroba vyšší zámečník zaměstnanec zaměstnání Zruč životopis dokument filtr kolektiv kontrola kov obor penzijní PR profi program přátelské případ příprava přístup schopnost stroj údržba volná pracovní místa výrobní výroby vyučení zaměstnanecké zaměstnanecký