Vedoucí skladu (m/ž) | až 70 000 Kč | 5 týdnů dovolené

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Management, Průmyslová a chemická výroba, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Manažer / manažerka nákupu, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 55.000 – 70.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením pracovníků? Jste organizačně schopný? Víte jak to chodí ve skladu? Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta hledáme novou posilu na pozici Vedoucí skladu (m/ž).

Co Vám nabízíme:

  • Skvělé finanční ohodnocení 70 000 Kč (dle zkušeností)
  • Roční odměny ve výši dvojnásobku mzdy
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč
  • MultiSport karta jen za 300 Kč (měsíčně)
  • Příspěvek do Cafeterie na volnočasové aktivity 3 000 Kč (ročně)
  • V rámci společnosti je možné využít kantýnu
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
  • Další firemní akce např. Vánoční večírek

Náplň práce:

  • Vedení a motivace pracovníků skladu
  • Nastavování krátkodobých i dlouhodobých cílů
  • Zodpovědnost za chod skladových procesů, podílení se na strategii pro naplnění obchodních cílů
  • Řízení logistických procesů a jejich neustálá analýza
  • Podílení se na zlepšování procesů s cílem zvýšení efektivity
  • Zodpovědnost za BOZP na skladě

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici ve skladu – podmínkou
  • Zkušenost s vedením pracovníků
  • Znalost práce na PC (Excel, MS Office)
  • Pečlivost, proaktivní přístup
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Šluknov
  • Gastro sever s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • Velký Šenov
  • ZEMSPOL s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Neurazy
  • SH Weld s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, O2 Czech Republic a.s., Proveon, a.s., VECHRA Expres, spol. s r.o., Lead - Project Advices s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Věra Pietrasová, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Skanska a.s., TextilEco a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., oncomed manufacturing a.s., LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., 21 Consult Group s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., SMS finance, a.s., Building Exterior Service CZ, s.r.o., Wittchen s.r.o., ARAMARK, s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., SEP, spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Šmídl s.r.o., Novitim s.r.o., Tomáš Krejčíř, Rex Concepts PLK Czech s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., JOBSTART s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, ALIFEA s.r.o., Horavia s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Areklama s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., PetCenter CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Autolakýrník / Autolakýrnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Montážník / montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

akce analýza BOZP cíle den dovolená EU hledám hodnocení IT job mobil mobilní tarif mobilní tarify motivace mzdy nabídka náplň práce obchodní odměny odpovědnost Office ohodnocení OZP pečlivost plnění práce pracovní pracovní nabídka pracovník praxe příspěvek sklad společnost společnosti sport stravenky tarif tarify telefon Týn vedení vedoucí volno zkušenosti znalost životopis cafeterie cíl díl dovolené finanční firemní karta komunikační kontakt mobilní náplň obchod PC PR proces procesů případ přístup roční schopnost schopnosti stav tým večírek výše zkušenost zvýšení