EHS Manažer (m/ž) | 110 000 Kč + 5 týdnů dovolené

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Technik / technička BOZP
Min. vzdělání Základní

ProJobEU s.r.o.

Chcete práci ve stabilní a perspektivní společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru a zároveň se může pyšnit skvělým kolektivem? Tak na co ještě čekáte?

Pro našeho klienta, hledáme EHS Manažera (m/ž), který/á bude vykonávat pro společnost velice důležitou práci.

Co vše za to dostanete?

  • Nádherné finanční ohodnocení 110 000 Kč (dle zkušeností)
  • 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
  • Stravenky formou paušálu 60 Kč/den
  • Možnost závodního stravování – nenecháme Vás o hladu
  • Příspěvek na dopravu – až 5 500 Kč/měsíc
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Osobní a profesní rozvoj – je samozřejmostí

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zodpovědnost za nastavení funkčních procesů v oblasti BOZP, PO a EMS
  • Koordinovat aktivity v oblasti BOZP, PO a EMS
  • Zajišťování externích a interních auditů a kontrol
  • Analyzovat nehody a následně vytvořit návrhy nápravných opatření
  • Spolupracovat se zástupci státních dozorových orgánů
  • Budete podporovat a spolupracovat s vedoucími zaměstnanci
  • Této pozice si velmi vážíme, protože budete pro společnost vykonávat důležitou roli

Jak si představujeme budoucího kolegu?

  • SŠ/VŠ – technického nebo ekonomické směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 5 let!
  • Znalost OSHAvýhodou
  • Zkušenost s Facility managementem
  • Máte odbornost OZO v oblasti BOZPvýhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B2 – denní komunikace
  • Schopnost efektivní komunikace
  • Jste silná osobnost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

  • Praha
  • PRO SECURITY SE
  • 36 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
Nutně vás hledají
  • Veselí nad Lužnicí
  • GRENA, a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. prosince
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Slavkov u Brna
  • MLÝN HEROLD spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • od 22 000 Kč
  • České Budějovice
  • Robert Bosch, spol. s r.o.
  • od 58 000 Kč
  • EGE, spol. s r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • TOKOZ a.s.
  • od 21 500 Kč

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ audit Bor BOZP den ekonom hledám hodnocení interní IT job komunikace kurz kurzy management manažer měsíc mobil Most možnost nabídka odpovědnost ohodnocení OZP paušál pozice práce pracovní pracovní nabídka praxe příspěvek rozvoj společnost společnosti stabilní stravenky stravování školení telefon vedoucí znalost životopis anglický anglický jazyk dovolené externí finanční jazyk kolektiv kontakt mobilní náplň oblast oblasti obor odbor osobní osobnost PC PR proces procesů profesní případ schopnost stav technické tým zaměstnanci zástupci závod zkušenost