Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

TECHNIK ELEKTRO NA ZKUŠEBNU (35-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Zkušební technik / technička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Vystudoval jste elektrotechnický obor a hledáte uplatnění ve stabilní společnosti v Brně? Jste technický typ, ale nechcete pracovat v terénu? Práce s PC je Vám blízká?
Pokud ano, hledáme právě Vás!

Prosperující společnost s významným postavením na trhu hledá pracovní posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

* Práce v systému
* Koordinace v oddělení zkušebny
* Komunikace s přislušnými odděleními
* Komunikace se zákazníky
* Práce na 1 směnu

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ technického zaměření (elektro)
* Řidičský průkaz sk.B
* Samostatnost, loajalitu
* Rozsáhlejší znalosti informatiky výhodou
* Technické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zázemí stabilní společnosti
* Motivující finanční ohodnocení
* Stravenkový paušál
* 13. plat
* Jazykové vzdělávání
* 5 týdnů dovolené

* Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 29. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Demont Servis s.r.o.
  • 70 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Prostějov
  • WOLIP s.r.o.
  • 26 500 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vodňany
  • FYZIOTERAPIE Vodňany s.r.o.
  • 30 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Nýřany
  • Trenkwalder a.s.
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba

AC Jobs, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Věra Pietrasová, ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., EBIS, spol. s r.o., HANYA corporation s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., O2 Czech Republic a.s., SECURITAS ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Brno, Líšeň, Brno, Modřice

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ Bor Brno elektro hledám hodnocení IT komunikace měření místo Most náplň práce ohodnocení paušál plat práce pracovní samostatnost společnost společnosti stabilní stravenkový paušál technik uplatnění výkon vzdělávání znalost znalosti dovolené finanční jazyk koordinace kov místo výkonu práce myšlení náplň obor oddělení PC PR stav systém technické technický trh tým zákazník