Úklidový pracovník(ce)/předák(čka), 21 tis. Kč, ranní směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma Jiří Geisler
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Hledáme organizačně schopného kandidáta(ku) na pracovní pozici "Úklidový pracovník(ce)/předák(čka) do výrobní společnosti v Hněvotíně.

Náplň práce:

  • každodenní kontrolní obchůzka pracoviště, komunikace se zástupcem zákazníka
  • organizace práce 3 úklidových pracovníků
  • vedení záznamů o provedených úklidových činnostech do PC
  • plnění ad-hoc úkolů od zadavatele
  • provádění běžného úklidu (kanceláře, zázemí pro zaměstnance, společné prostory)

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pouze ranní směnu Po – Pá (06:00–14:30)
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování – obědy zajištěny na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelnou a včasnou výplatu
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti

Požadujeme:

  • organizační schopnosti na dobré úrovni
  • spolehlivost a pečlivost
  • základní znalost práce na PC
  • zkušenost v profesionálním úklidu velkou výhodou

Montér klimatizací

Nutně vás hledají
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 15. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 16. dubna
  • Česká Třebová
  • BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
Zveřejněno: 8. února
  • Rychnov nad Kněžnou
  • BEDNAR FMT s.r.o.
  • 16 500 – 24 500 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Stráž pod Ralskem
  • AS-CASTING s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Planá, České Budějovice
  • TECHNICOAT Czech Republic s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Brno
  • WELL PACK s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • České Budějovice
  • Avire s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
Zveřejněno: 1. dubna
  • Noviny pod Ralskem
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 27. července
Zveřejněno: 31. března
  • Košice, Tábor
  • UNIWORKS CB s.r.o.
  • 17 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 22. července
  • Zlín
  • EastQualityJob s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Vyškov
  • Ing. Lukáš Rašner s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Marie Rypková
  • Třinec
  • RM Corporation s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • VEPAK, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Sviadnov
  • KALMA, komanditní společnost
  • 15 200 – 16 200 Kč
  • Hloubětín, Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 27 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 20. srpna

KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Lutín, Přáslavice

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

AJ činnost den dění hledám hodnocení kancelář kandidát komunikace náplň práce ohodnocení pečlivost penzijní připojištění plat plnění pojištění práce pracoviště pracovní pracovník pro zaměstnance připojištění příspěvek společnost společnosti stabilní stravování vedení zástupce znalost finanční na pracovišti náplň organizace organizační schopnost organizační schopnosti PC penzijní PR schopnost schopnosti směna úkol výrobní zákazník záznam zkušenost