Pracovník telemarketingu (malá firma, žádný open space)

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Pro menší Českobudějovickou pobočku stabilní firmy nabízející softwarové technologie hledáme kandidáta/ku na pozici Pracovníka telemarketingu.

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Váš mluvený projev je na vysoké úrovni a jste otevřen/a možnostem proniknout do informačních technologií? Dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

- Telefonické oslovování potenciální zákazníků

- Práce s interní databází firemního portfolia

- Spolupráce v rámci obchodního oddělení

- Samostatná organizace a případná účast na školeních a akcích

- Průzkum trhu a sledování trendů v oboru

Profil kandidáta:

- Středoškolské vzdělání

- Zkušenosti s telemarketingem / prodejem výhodou

- Velmi dobrá znalost práce s počítačem (MS Office) a s internetem

- Velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost a samostatnost

- Znalost AJ výhodou

- Výhodou bude pozitivní vztah k informačním technologiím

- ŘP sk. B

- Ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

- Zajímavou, různorodou a tvůrčí práci na samostatné pozici (žádný open space velké firmy)

- Dlouhodobou spolupráci

- Fixní plat + možnost bonusů z prodeje

- 5 týdnů dovolené

- Flexibilní začátek a konec pracovní doby

- Příspěvek na stravování

- Příspěvek na životní připojištění

- Benefitní program Sodexo

- Pracovní poměr na dobu neurčitou po zapracování

- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Máte zájem o tuto nabídku?