Prodavač/ka - pokladní, COOP supermarket Lipno nad Vltavou

Slupečná, Lipno nad Vltavou
24.900 – 26.900 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)
Minimální vzdělání
Základní
Vhodné také pro

Náplň práce:

Hledáme energickou a pozitivně naladěnou osobnost, která se ráda zapojí do obchodní rodiny jako prodavač/ka – pokladní. Pokud máte vášeň pro komunikaci s lidmi a chcete být součástí živého prostředí maloobchodního prodeje, pak je toto místo pro vás!

Co od Vás očekáváme:

  • zájem o práci v oblasti maloobchodu
  • schopnost rychle se učit a přizpůsobit se novým situacím
  • dobré komunikační schopnosti a schopnost pracovat s lidmi
  • flexibilitu a ochotu pracovat na směny, v sobotu a neděli

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v příjemném prostředí přímo pod sjezdovkou
  • pravidelnou výplatu mzdy
  • pevnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené 
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na cestovné
  • zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
Plaschka, spol. s r.o. | Plaschka, spol. s r.o. | Hořice na Šumavě Hořice na Šumavě
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
Daniel Shopping s.r.o. | Daniel Shopping s.r.o. | Trhové Sviny Trhové Sviny
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 25. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici | Jednota družstvo spotřebitelů… | Lipno nad Vltavou Lipno nad Vltavou
  • 20 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. března
Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici | Jednota družstvo spotřebitelů… | Horní Planá Horní Planá
  • 23 300 – 25 300 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 9. října
Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici | Jednota družstvo spotřebitelů… | Horní Planá Horní Planá
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. července
Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici | Jednota družstvo spotřebitelů… | Horní Planá Horní Planá
  • 23 300 – 25 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
Sirona s.r.o. | Sirona s.r.o. | Praha Praha
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. září
JIP východočeská, a.s. | JIP východočeská, a.s. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • od 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. června
Bohemia Works, a.s. | Bohemia Works, a.s. | Kaplice Kaplice
  • 80 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. října
Penny Market s.r.o. | Penny Market s.r.o. | Světlá nad Sázavou Světlá nad Sázavou
  • od 17 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
GLOBE MARKET,s.r.o. v likvidaci | GLOBE MARKET,s.r.o. v… | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. září
BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | Bystřice, Frýdek-Místek Bystřice, Frýdek-Místek
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Brno Brno
  • 44 000 – 53 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., A 11 s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., B2Call s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Möbelix, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SAFE LOGIC s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, ADSESA Staff CONSULTING s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Burger King, Plaschka, spol. s r.o., Globus ČR, v.o.s., STAVOKLIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., TESCOMA s.r.o., Daniel Shopping s.r.o., Česká spořitelna, a.s., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Bouda Burgers s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., WAXWING s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Český Krumlov, České Budějovice, České Budějovice 6, České Budějovice, Hrdějovice, České Budějovice 2, České Budějovice, Celá ČR, České Budějovice 3, České Budějovice, Hořice na Šumavě, Homole, Trhové Sviny

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zájem
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC