Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Zásobovač/ka výrobní linky (mzda až 21 900 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda od 21.900 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní a zajímavou práci bez nutnosti předchozí praxe? Máme pro vás skvělou pracovní nabídku do mezinárodní logisticko výrobní společnosti, kde budete patřičně oceněni. Navíc můžete čerpat zajímavé benefity a získáte cenné zkušenosti.

NÁPLŇ PRÁCE

  • zásobování výrobní linky potřebným materiálem
  • manipulace s paletovým vozíkem
  • odvoz hotových produktů z výrobních linek
  • zodpovědnost za třídění odpadu z výroby
  • dvousměnný provoz

NABÍZÍME

  • základní mzdu 16 000 Kč/měsíc + příplatky za práci na pozici v max. výši 2 200 Kč/měsíc
  • náborový bonus 4 500 Kč platný až do listopadu!!! (měsíčně vypláceno 1 500 Kč)
  • docházkový bonus ve výši 1 000 Kč/měsíc
  • nově možnost týdenního vyplácení mzdy
  • stravenky v hodnotě 60 Kč hrazené v plné výši zaměstnavatelem za každou odpracovanou směnu nebo možnost dotovaného závodního stravování
  • příspěvek na čištění oděvu
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení (vítáme dlouhodobou spolupráci)
  • práci v příjemném a moderním prostředí
  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: CT Park Brno – Slatina (dobrá dopravní dostupnost po celý den)

POŽADUJEME

  • minimální ZŠ, výuční list výhodou
  • fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav bez omezení
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
včerejší
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 20. dubna
  • Rýmařov
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 12. srpna
  • Bruntál
  • Jindřichov, Bruntál
  • Hrabyně

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 21 Consult Group s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o., Věra Pietrasová, FORUM STANY s.r.o., META-PYRO, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., CREW-MONT s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., JISTU recruitment s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ benefit benefity bonus Bor Brno den dění HR IT měsíc mezinárodní místo možnost mzda mzdy nábor náplň práce oděv odpovědnost plat práce pracovní praxe prostředí příplatky příspěvek společnost společnosti stabilní stravenky stravování třídění týden výkon zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav zkušenosti dopravní kov linky list materiál minimální místo výkonu práce na dobu na dobu určitou náborový náplň národní navíc PR příjemné stav výrobní výroby závod zkušenost