Volné místo ve firmě CCC Czech, s.r.o.

Vedoucí prodejny CCC - OC City Park Jihlava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradební 5440/1, Jihlava, 586 01
Firma CCC Czech, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Management, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Vedoucí týmu / Team leader, Manažer / manažerka prodeje
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 34.000 – 36.000 Kč

O nás

CCC Czech, s.r.o.

Společnost CCC patří k nejrychleji rostoucí prodejní síti obuvi v české republice i ve světě. Jsme dynamická firma, která nabízí perspektivní pracovní místa ve stabilním mezinárodním prostředí s možností kariérního růstu a osobního rozvoje.

Společnost CCC patří k nejrychleji rostoucí prodejní síti obuvi v ČR i ve světě. Celkově v současné době vlastníme více než 800 prodejen. Jsme mezinárodní dynamická firma, která nabízí perspektivní pracovní místa s možností kariérního růstu a osobního rozvoje.

Náplň práce:

  • Vedoucí prodejny CCC vede svůj tým k profesionální obsluze a dosahování cílů, a zároveň vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru, což ocení tým i zákazníci.
  • Skvělými vedoucími jsou ti, kteří umí dobře naplánovat práci sobě i ostatním.
  • Dokážou si získat své podřízené a vždy vědí, co je v jejich práci nejdůležitější a podle toho určují úkoly.
  • Naši zákazníci oceňují profesionální přístup a obsluhu, proto je vedoucí nejen vzorem, ale také školitelem.
  • Bude se Vám hodit také cit pro styl, barvy, modely a jejich kombinaci.

Co od Vás očekáváme:

  • Baví Vás vést lidi a dokážete je pro práci nadchnout?
  • Dokážete vytvářet týmovou atmosféru, tak aby všichni táhli za jeden provaz a společně dosahovali skvělých výsledků?
  • Umíte si předtím než se pustíte do práce vytvořit plán, ale také ho měnit dle potřeb a okolností?
  • Je spokojený zákazník cílem Vaší práce?
  • Pokud jste zvídaví a chcete se rozvíjet, budete mít možnost absolvovat různá školení. Pro ty nejambicióznější je zde možnost kariérního růstu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Obratové prémie na měsíční i kvartální bázi,
  • pololetní úkolové prémie ve výši poloviny platu,
  • měsíční bonusy za odpracovaná léta, po 2 letech +2000 Kč/měsíc,
  • stravenky 100 Kč,
  • Multisport karta,
  • služební obuv,
  • několik dalších motivačních prémií.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání

  • Jihlava
  • Vlastimil Dvořák
  • od 18 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • Jihlava
  • HACU, s.r.o.
  • od 21 300 Kč
  • Mladá Boleslav
  • GOLDWORK CZ s.r.o.
  • 33 600 – 42 500 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 28. července
  • Horní Počernice, Praha
  • Express Alarm Czech s.r.o.
  • 40 000 – 65 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Žatčany
  • GAMARTIS s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Velichovky
  • Lázně 1897, s.r.o.
  • 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., Vlastimil Dvořák, OPTOKON, a.s., Huy Tien Nguyen, HACU, s.r.o., AUTO JIHLAVA s.r.o., PerTutti s.r.o., Văn Manh Mac, Dinh Son Mai

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Marketingový manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obchodní zástupce / zástupkyně

Jihlava, Celá ČR, Jihlava, Jihlava, Kostelec, okres Jihlava, Cejle

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

bonus bonusy cíle ČR den firma IT Jihlava Luže měsíc mezinárodní místa možnost náplň práce obuv plán plat práce pracovní pracovní místa rozvoj růst služební SOU společnost sport stravenky školení vedoucí vzor bar cíl kariérní karta kov měsíční model motivační možnost kariérního růstu náplň národní osobní Ostatní PR prémie prodej prodejní přístup spokojen tým úkol úkoly zákazníci zákazník