Operátor/ka kovací linky - Ubytování Prostějov, až 33 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Jičín
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 27.000 – 33.000 Kč
Kontakt Andrea Kinzelová, zobrazit tel. číslo

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: PROSTĚJOV

Pro našeho klienta, stabilní českou průmyslovou kovárnu, hledáme agenturní zaměstnance na pozici operátor/ka kovací linky. Společnost vyrábí zápustkové výkovky z oceli, tvářené za tepla pod tlakem.
Základ tvoří výkovky pro nákladní a užitkové vozy, manipulační techniku, převodovky a hydraulické motory. Část produkce je určena pro jaderné elektrárny, zemědělství či zdravotnictví.

Náplň práce

  • Obsluha kovací linky při výrobě zápustkových výkovků a zajištění jejího chodu
  • Spolupráce při výměně zápustkového nářadí
  • Měření vyrobených dílů

Nabízíme

  • Nástupní mzda 27 000 Kč/měsíc + 2 000 kč/měsíc adaptační bonus (po dobu 6 měsíců)
  • Po zapracování mzda 30 000 – 33 000 Kč/měsíc
  • HRAZENÉ UBYTOVÁNÍ V PROSTĚJOVĚ
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v třísměnném provoze

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost
  • Pracovitost
  • Ochota práce v třísměnném provoze
  • PRÁCE V PROSTĚJOVĚ

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Máte zájem o tuto nabídku?