Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor/ka kovací linky - Ubytování Prostějov, až 33 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žatec, okres Louny
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 33.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: PROSTĚJOV

Pro našeho klienta, stabilní českou průmyslovou kovárnu, hledáme agenturní zaměstnance na pozici operátor/ka kovací linky. Společnost vyrábí zápustkové výkovky z oceli, tvářené za tepla pod tlakem.
Základ tvoří výkovky pro nákladní a užitkové vozy, manipulační techniku, převodovky a hydraulické motory. Část produkce je určena pro jaderné elektrárny, zemědělství či zdravotnictví.

Náplň práce

  • Obsluha kovací linky při výrobě zápustkových výkovků a zajištění jejího chodu
  • Spolupráce při výměně zápustkového nářadí
  • Měření vyrobených dílů

Nabízíme

  • Nástupní mzda 27 000 Kč/měsíc + 2 000 Kč/měsíc adaptační bonus (po dobu 6 měsíců)
  • Po zapracování mzda 30 000 – 33 000 Kč/měsíc
  • HRAZENÉ UBYTOVÁNÍ V PROSTĚJOVĚ
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v třísměnném provoze

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost
  • Pracovitost
  • Ochota práce v třísměnném provoze
  • PRÁCE V PROSTĚJOVĚ

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

  • Žatec, Louny
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. března
  • Chomutov
    Benefity:
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:

HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., LOGIT s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Lidé a Příležitosti s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., SKYCLEAN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Žatec, okres Louny, Postoloprty, Havraň, Podbořany, Chomutov, Louny, Kadaň, Most, Rakovník, Litvínov, Teplice, Slaný, Siřejovice, Lovosice, Beřovice, Dubí, Ostrov, okres Karlovy Vary, Kladno, Plasy, Krupka, Dalovice, okres Karlovy Vary, Přestanov, Karlovy Vary

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

AJ bonus hlavní hledám HR IT měření měsíc místo mzda náplň práce odpovědnost operátor práce pracovní pracovní poměr Prostějov společnost spolupráce stabilní STK stravenky technik telefon ubytování výkon zemědělství Zruč životopis agent díl dovolené informace kontakt kov linky místo výkonu práce motory náklad náplň obsluha poměr PR průmysl převodovky případ zdravotnictví země