Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor/ka kovací linky - Ubytování Prostějov, až 33 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 33.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, stabilní českou průmyslovou kovárnu, hledáme agenturní zaměstnance na pozici operátor/ka kovací linky. Společnost vyrábí zápustkové výkovky z oceli, tvářené za tepla pod tlakem.
Základ tvoří výkovky pro nákladní a užitkové vozy, manipulační techniku, převodovky a hydraulické motory. Část produkce je určena pro jaderné elektrárny, zemědělství či zdravotnictví.

Náplň práce

  • Obsluha kovací linky při výrobě zápustkových výkovků a zajištění jejího chodu
  • Spolupráce při výměně zápustkového nářadí
  • Měření vyrobených dílů

Nabízíme

  • Nástupní mzda 27 000 Kč/měsíc + 2 000 kč/měsíc adaptační bonus (po dobu 6 měsíců)
  • Po zapracování mzda 30 000 – 33 000 Kč/měsíc
  • HRAZENÉ UBYTOVÁNÍ V PROSTĚJOVĚ
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v třísměnném provoze

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost
  • Pracovitost
  • Ochota práce v třísměnném provoze
  • PRÁCE V PROSTĚJOVĚ

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 34 800 – 43 700 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. dubna
  • Všetaty, Mělník
  • THIMM Obaly, k.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Planá, Tachov
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 6. listopadu

SVANA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., HR Direct s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., USK s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Josef Lojek s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., THIMM Obaly, k.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., DISPONERO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Hlavenec, Turnov, Všetaty, okres Mělník, Nymburk, Český Dub, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

AJ bonus hledám HR IT měření měsíc mzda náplň práce odpovědnost operátor práce Prostějov společnost spolupráce stabilní STK stravenky technik telefon ubytování zemědělství Zruč životopis agent díl dovolené informace kontakt kov linky motory náklad náplň obsluha PR průmysl převodovky případ zdravotnictví země