Řidič/ka VZV - nástupní bonus ve výši 20.000 CZK

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ostrava
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 32.000 Kč

O nás

Pro společnost, která se historicky zabývá výrobou ocelových a hliníkových dílů do automobilového průmyslu a dílů pro vysokozdvižné vozíky hledáme šikovné kandidáty na pozici:

Řidič/ka VZV - nástupní bonus ve výši 20.000 CZK (3 směnný provoz)

Řidič/ka VZV – bez nástupního bonusu (2 směnný provoz)

Nejedná se o práci přes agenturu, nástup přímo do kmene. Pohovor formou osobní schůzky bez testování zručnosti. V případě zájmu prosím o zaslání životopisu do emailu či informace o Vás: ročník, vzdělání, praxe.

Náplň práce:

VZV – 3 směnný provoz

  • Zásobování pomocí VZV naše výrobní úseky, nalévání tekutého hliníku do licích strojů (potřeba zkušenosti v práci na VZV), převážet prázdné i plné palety na určitá místa (zkušenost s jízdou pozpátku výhodou), přemisťovat pomocí VZV nářadí, nástroje a palety pro výrobní linky, provádí evidenci jízd aj.

VZV – 2 směnný provoz

  • Kompletace kol, balení ráfků a kusových zásilek, kontrola hotových výrobků dle směrnice, kontrola žboží při nakládce, nakládka hotových výrobků, přejímka, balení a převážení kol do skladu

Co od Vás očekáváme:

  • Platný VZV průkaz podmínkou
  • zkušenosti s řízením 2 roky
  • spolehlivost
  • ochota práce ve třísměnném provoze R – O – N

  • Ideálně zkušenost s řízením VZV 2 roky
  • skvělý zrak pro rozpoznání defektů či vad (vizuální kontrola)
  • dobrý fyzický stav kandidáta
  • manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí: 27.000 – 32.000 CZK
  • Základní hrubá nástupní mzda + prémie + docházka + příplatky za směnovost
  • Docházkový bonus: 1.500 CZK
  • Prémie až 21% z hrubé mzdy
  • Příplatky za 3 směnný provoz: 1.000 CZK
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční prémie dle plnění cílů závodu
  • Odměna na zotavenou – 13. plat
  • Vánoční odměna – 14. plat
  • Věrnostní bonusy za odpracovaná léta
  • Příplatky za odpolední směny
  • Příplatky na životní a důchodové pojištění
  • Cafeterie benefit plus
  • Dotované stravné ve firemní kantýně
  • Docházkový bonus
  • Příplatky za práci ve ztížených pracovních podmínkách nad rámec ZP
  • Bezplatné anonymní poradenství v oblasti práva a psychologie
  • Plat nad průměrem regionu
  • Firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Nápoje zdarma v horkých dnech
  • Příspěvky na tábory dětí
  • Dostupnost do zaměstnání: tramvaje, autobusy

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát