Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor lakovny - 31.000 - 36.000 nástupní bonus až 60tis.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Operátor / operátorka chemické výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 31.000 – 36.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro společnost, která se orientuje na výrobu dílů v Ostravě a rozšiřuje svou výrobu, hledá nové kolegy na kvalitu. Jedná se o práci na oddělení lakovny jako Operátor vizuální kontroly za Helt.

Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr s možností doby neurčité

Možnost nástupu přímo do kmene společnosti. V případě zájmu pošlete životopis či informace do emailu: věk, ročník, dosažené vzdělání, praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme pracoviště, nástup možný ihned či po dohodě.

Práce vhodná také pro kandidáty v Polska, Slovenska a jiných zemí.

Náplň práce:

  • Podílet se na výrobě hliníkových dílů pro zákazníky z automobilového průmyslu
  • Kontrolu kvality kol, vizuální kontrola, drobné opravy
  • Manipulace s koly, základní obsluha strojů – manipulace s těžkými koly 20kg

Co od Vás očekáváme:

  • Dobrá fyzická kondice, manuální zručnost a týmová práce
  • Zkušenost v výrobou vítána, není však podmínkou
  • Vhodné pro absolventy
  • Aktuálně 3směnný režim, který bude přecházet do nepřetržitého režimu od 1.9.2023 v taktu Ranní – Noční – Odpolední (2dny – 2dny – 2 dny) po 7,5h. směně

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí 31.000 - 36.000 CZK (možnost finančního růstu
  • Práci rovnou v KMENI s jistotou dlouhodobé spolupráce
  • Příplatek za nepřetržitý provoz (cca 3.000 CZK)
  • Nástupní bonus až 60.000 při nástupu do 30.09.2023
  • Příspěvek na dopravu pro zaměstnance mimo MSK 150,-/směna
  • Včechny přesčasy placeny ve 100%procentech (můžete si tak přijít i na vyšší finance)
  • Kompletní zaškolení, práce vhodná pro absolventy - vše vás umíme naučit
  • Prémie až 21% každý měsíc
  • 13. a 14. plat
  • 1500 Kč docházkový bonus každý měsíc
  • Dotovaná strava v závodní jídelně
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Program Benefit Plus, Multi Sport, Benefit ELA a další
  • Místo pracoviště Ostrava s výbornou dostupností (vlak, MHD)
  • Práci v dobrém, stabilním týmu
  • Možnost využití rekolačního bonusu pro kandidáty mimo MS region na ubytování či dopravu – přispěvky Vám uvedeme přesně až budeme znát lokalitu Vašeho současného bydliště

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Nové Město, Praha
  • LF Národní s.r.o.
Zveřejněno: 22. září
  • Ostrava
  • Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka
  • 17 300 – 23 510 Kč
Zveřejněno: 25. srpna
  • Petrovice u Karviné
  • Martin Kolek s.r.o.
  • od 22 200 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. srpna

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Rekvalifikační kurzy v kostce

Trainee program – první práce pro absolventy

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

absolvent auto automobil benefit bonus Bor CZK email EU hlavní IT kandidát kvality měsíc místo mobil možnost mzda náplň práce nepřetržitý nové operátor Ostrava OZP penzijní připojištění plat pohovor pojištění práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro zaměstnance přesčas přesčasy příplatek připojištění příspěvek režim růst SOU společnost společnosti spolupráce sport stabilní školení ubytování vhodná vhodné vyšší vzdělání Zruč životopis díl dny doby dovolené finance finanční informace kontrola kontroly kov náplň obsluha oddělení opravy penzijní poměr PR prémie program průmysl případ příspěvky region roční směna stroj tým vizuál vizuální zákazník závod zkušenost životní