Seřizovač (m/ž) │ až 39 100 Kč - 13. mzda

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.100 – 39.100 Kč

ProJobEU s.r.o.

Pro společnost dodávající olejové, palivové a hydraulické filtry hledáme novou posilu na pozici seřizovač (m/ž). Máte praxi v oblasti výroby a jsou Vašimi přednostmi manuální zručnost a technická zdatnost? Neváhejte se nám ozvat. Čeká na Vás příjemný přátelský kolektiv, motivační mzdové ohodnocení i dovolená navíc

NÁPLŇ PRÁCE

  • Obsluha stroje v souladu s pracovním postupem
  • Základní přestavby, seřízení a opravy strojů
  • Zodpovědnost v rámci za výrobní úsek
  • Kontrola kvality vstupního materiálu (nebo hotového výrobku)
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Havraň (okr. Most)

NABÍZÍME

  • Měsíční mzdu až 39 100 Kč
  • 13. mzdu
  • Motivační bonusy a osobní ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění 3%
  • Náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
  • Stravenky ve výši 150 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu ve výši 900 Kč
  • Možnost seberealizace
  • Příjemné přátelské pracovní prostředí

POŽADUJEME

  • SOU nebo SŠ technického směru,
  • 1 rok praxe v oblasti výroby
  • Manuální zručnost a technická zdatnost
  • Pečlivost a organizační schopnosti
  • Týmový a zákaznický přístup
  • Ochotu pracovat na směny

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle  zobrazit tel. číslo .  Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Třebíč
  • NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 5. dubna
  • Brno
  • MELIDA, a.s.
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Manuvia, a. s., organizační složka, Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., FRIGERA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Šmídl s.r.o., Novitim s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Montážník / montážnice, Technik / technička bezpečnostních služeb, Technik / technička BOZP, Designér / Designérka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ bonus bonusy Bor den dovolená hledám hodnocení IT job kvality místo Most možnost mzda nabídka nábor odpovědnost ohodnocení pečlivost penzijní připojištění pojištění postup práce pracovní pracovní nabídka pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek řízení směny SOU společnost stravenky telefon týden výkon Zruč životopis dovolené filtr kolektiv kontakt kontrola materiál měsíční místo výkonu práce motivační mzdové náborový navíc oblast oblasti obsluha opravy organizační schopnost organizační schopnosti osobní penzijní PR přátelské přátelský přestavby příjemné příjemný případ přístup rok schopnost schopnosti stav stroj technická tým výrobní výroby