- Brigáda
- Vhodné také pro cizince
- Vhodné také pro absolventy

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je významným leadrem na trhu v oblasti služeb Facility Managementu.
Rozšiřujeme naše řady a nově u nás vzniká pracovní pozice, která je a bude pro některé z vás velkou výzvou. Sami to už toho máme nad hlavu, a proto potřebujeme někoho kdo nám pomůže zhmotnit naše plány a potřeby pro budování naší značky tak, abychom byli ještě více vidět.
Daří se nám dobře, důkazem je, že patříme mezi TOP 3 nejlepší v oblasti facility služeb na českém trhu. Proto hledáme někoho, kdo nás dostane ještě výše.
Ideální kandidát by pro nás byl někdo, kdo již má zkušenost s Public Relations, zná mediální prostředí a dokáže samostatně realizovat a koordinovat nejen PR projekty.
,,POZOR“ nebráníme se i tomu, že k nám přijde člověk, který úplně ty zkušenosti nemá, důležité je a bude, aby chtěl posouvat své limity dále.
Potřebujeme k sobě do týmu člověka, který má tah na branku. Ví, jak to všechno funguje, dokáže napsat cokoliv dle našich přání, vizí a potřeb. Člověka, který k tomu všemu potřebuje denní dávku adrenalinu a baví ho připravovat i kreativní strategie do budoucna.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.