PR Elév

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha
Firma PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.
Odměna 10.000 – 15.000 Kč / měsíc

Baví tě public relations a chtěl/a bys ho dělat pro českou společnost, která je více než 20 let na trhu? Potom máš právě teď jedinečnou šanci. Do našeho týmu hledáme někoho na brigádu, kdo se nebojí zodpovědnosti a dokáže si zorganizovat práci. Někoho, pro koho není výsledkem práce jen publikovaný článek, ale chce naší společnosti opravdu pomoct. Pokud je pro tebe PR víc než jen rozesílání tiskových zpráv a zajímá tě oblast péče o zdraví v regionu celé Evropy, mobilní aplikace pro zdraví a sociální, sítě dej nám o sobě vědět. Máme pro tebe místo.

Potřebujeme:

Máme ale ještě pár požadavků. Budeš mít na starost i komunikaci na sociálních sítích, takže bys o nich měl/a něco vědět. Dále je pro nás důležité, abys měl/a ochotnou učit se komunikaci s médii, připravovat pro ně podklady a zpracovávat témata, s alespoň minimální redakční praxí nebo mediální zkušeností, a znalostí základních redakčních žánrů, zájmem o svět moderní komunikace. Také si musíš umět popovídat a psát v angličtině.

Nabízíme:

  • A co ti za tvé schopnosti nabídneme? Práci, co tě bude bavit, prostor pro kreativní nápady, které opravdu budeš moct uskutečnit – tedy pokud budou dávat smysl a budou přínosem.

Ideální brigáda pro studenty VŠ. Nyní by se jednalo o práci v rozsahu zhruba jednoho pracovního dne v týdnu.
Nástup možný ihned
Pracovní místo Homeoffice+kancelář Praha 8 (po dohodě)

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena