Hledáme lidem práci Manpower

Rakovník - Skladník, nástup IHNED!

Lokalita Rakovník
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přišli jste kvůli pandemii nemoci COVID - 19 o práci? Můžeme vám nabídnout práci řidiče s platným VZV v DC skladu v Rakovníku.

Popis pozice:

Práce ve skladu, nakládka i vykládka

Profil kandidáta:

Platné VZV

Nabízíme:

Nástup možný ihned.

Práce v lokalitě Rakovník

  • Žatec, Louny
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 26. března
  • Břeclav
  • Alexandra Hulíková
  • 50 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna

IZOMAT stavebniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., LOGIT s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Rakovník, Kladno, Podbořany, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Odbory - proč a jak je založit

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

IT kandidát náplň práce nemoc nemoci plat pozice práce Rakovník sklad kov náplň PR profi řidič