Hledáme lidem práci Manpower

Skladník v Olomouci - nástup možný ihned!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte si práci jako skladník? Tak pojďte pracovat k nám do Olomouce!

Nemusíte mít zkušenosti přímo ze skladu, stačí být šikovný a mít chuť vrhnout se do práce!

Popis pozice:

Náplní vaší práce bude:
- zpracovávání kanbanů
- balení hotových alternátorů na expedici pro převoz

Profil kandidáta:

- minimální věk 18 let
- fyzická zdatnost
- ochota práce na 3 směny

Nic jiného nepotřebujete, vše vás naučíme!

Nabízíme:

- mzda 130 Kč/hod + příplatky
- bonusy za docházku, kvalitu apod.
- navýšení mzdy po zaučení (doba zaučení závisí jen na vás)
- práce přímo v Olomouci
- závodní stravování
- nástup IHNED
- mzdy k 15-tému

Odpovídejte prostředníctví tlačítka níže, nebo zasílejte své odpovědi na e-mail přes odpovědní formulář.

Těšíme se na Vás!

Montér klimatizací

Nutně vás hledají
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 15. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • VINTEL družstvo
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Brno
  • Teplárny Brno, a.s.
  • od 35 000 Kč
  • Brno
  • Sýry BAČA s.r.o.
  • od 18 500 Kč

KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Lutín, Přáslavice

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

bonus bonusy doba HR IT kandidát Lom mzda mzdy náplň práce Olomouc plat pozice práce příplatky sklad směny stravování zkušenosti kov minimální náplň odpovědi PR profi střední výše závod zkušenost