Obsluha Cnc Horizontální Vyvrtávačky, Strakonice, 3.Směny, Zajímavé Finanční Ohodonocení

Lokalita Strakonice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Popis pozice:

Pro výrobní společnost ve Strakonicích hledáme obsluhu CNC horizontální vyvrtávačky.

Náplň práce:

- opracování kovových dílů dle výkresové dokumentace

- upínání dílů

- programování stroje

Směnnost: 3 směny

Lokalita: Strakonice

Nástup možný ihned nebo dle domluvy :-)

Profil kandidáta:

- min. vyučení nebo zkušenosti na obdobné pozici

- čtení výkresové dokumentace

- manuální zručnost a 100 % docházka

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení dle předchozích znalostí a dovedností

- příplatky za práci přesčas a o víkendu

- příplatky za směnnost

- příplatky za ztížené pracovní prostředí

- svátek 100%

- dovolení 20 dní

dotované závodní stravování nebo stravenky

- zajištěná doprava v okolí Strakonic

- pracovní oděv

- odměny a bonusy