Hledáme lidem práci Manpower

Zahradník / ce do prestižního budějovického obchodu s květinami

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do prestižního obchodu s květinami poblíž centra Českých Budějovic hledáme šikovného člověka, který má vztah k květinám, na pozici Zahradník/Zahradnice.

V případě, že Vás pozice zajímá, určitě zašlete životopis nebo se ozvěte přímo na mé uvedené telefonní číslo, ráda s Vámi proberu detaily. :)

Popis pozice:

  • odborné poradenství - rostliny / hnojiva
  • péče o rostliny
  • příjem zboží a prezentace zboží na obchodě

Profil kandidáta:

  • požadujeme základní znalost sortimentu venkovních rostlin
  • příjemné vystupování a zodpovědnost

Nabízíme:

  • práci v moderním a pěkném prostředí
  • zázemí firmy s 29letou tradicí
  • detailní zaškolení pro danou pracovní pozici
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • pravidelné firemní bonusy
  • bohaté vzdělávání v oboru pod vedením zkušených lektorů

  • Praha
  • Dominik Illy
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. června
  • Karlovy Vary
  • Zahradník/ce
  • 19 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 20. července
  • Jihlava
  • Siwek Tomáš
Zveřejněno: 20. června
  • Staré Město, Šumperk
  • Manpower
Zveřejněno: 21. června

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ bonus bonusy Bor den hledám HR IT kandidát náplň práce odpovědnost péče poblíž poradenství pozice práce pracovní prostředí Radnice školení telefon vedení vzdělávání znalost životopis centra firemní firmy kolektiv kov náplň obchod obor odbor odborné PR prezentace profi přátelský příjemné příjemný případ vztah